- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 823 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 823 Culés
2
Ilias Akhomach:
https://streamable.com/pvnb36
0
@ViscaBarca123
Duzo szczescia, ale i tak szacun ze nie boi sie dryblowac, uwielbiam takich zawodnikow.
1
@ObiektywnyKibic121 Oj tak, dla takich zawodników włącza się mecze.
https://streamable.com/ivzxhq ;-)
0
@ViscaBarca123
Ile on ma lat? Bo już czekam żeby go pooglądać w meczu Barcy.
1
@ObiektywnyKibic121 16, rocznik 2004. Niedawno pisałem artykuł na jego temat:
https://www.fcbarca.com/97349-made-in-la-masia-ilias-akhomach.html
1
@ViscaBarca123
Dzieki, ide przeczytac.
0
@ViscaBarca123 o właśnie!!:) wypadł mi z głowy Twój nick jak ostatnio chciałem pytać:) Mozesz cos powiedziec o zawodniku Sao Paulo - 20 letni Brenner?
0
@ViscaBarca123
Kurde, moze byc mega zawodnik. Uwielbiam taki typ zawodnikow, mam nadzieje ze da rade zablysnac w Barcelonie bo uwielbiam jak wychowanek wchodzi i moge sledzic jego kariera od samego poczatku, teraz mega jaram sie Pedrim, Ansu, Puigiem i Araujo, wedlug mnie Araujo to bedzie klasa.
0
@ViscaBarca123 Sprawdzałem dzisiaj nowego Fma. Najwięcej gwiazdek potencjału ma w U-19 :)
2
@escarabajo Brenner jakiś czas temu szalał w drużynach młodzieżowych, gdzie strzelał gola za golem i robił co chciał. Wejście na profesjonalny poziom okazało się trudne i często grał mało, nie strzelał i grał poniżej oczekiwań. W poprzednim sezonie widać było potencjał mimo tego, że dostawał mało minut, ale w obecnej kampanii odpalił na dobre. Niesamowita skuteczność, imponuje techniką, spokojem przy wykańczaniu akcji. Strzela obiema nogami, głową, notuje asysty. Jestem pod wrażeniem i mam nadzieję, że wykręci jeszcze lepsze liczby. Wkrótce powinien się po niego zgłosić duży klub z Europy. Przypomina mi Gabriela Jesusa.
0
@ViscaBarca123 Gabriel Barbosa tez imponował, i wciaz imponuje, ale w Brazylii. Młody chłopak jeszcze. Ale liczby Brennera w ostatnich meczach naprawdę szapoba:)
Dziękuje za odpowiedz :)