- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2165 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
29
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2165 Culés
2
Widać, że są użytkownicy, którzy widzą, że LR zamienia się w rynsztok/śmietnik/chlew( wpisz co chcesz)................................ Co kto woli.
BTW Szanuję wszystkich, ale poziom co poniektórych to... Tu wpisz co chcesz................................................................................................
Apele prawdziwych userów typu @student97r pozostają bez echa.
Przykro o tym pisać...
3
@Slazmi A mnie szanujesz?
3
@Danny Gaucho Napisałem, że wszystkich. Wyjątków co do osoby nigdy nie zrobię, co do wpisów to i owszem. Zależy od treści.
1
@Slazmi W sumie każdy jest prawdziwy. :D Nie chcę tu być robiony jako ktoś bardzo rozsądny, bo pisząc te post wiem z dobrego źródła, że nic nie da i zmian bym się nie spodziewał. :)
5
@Slazmi Apele czesto, bardzo czesto przechodza bez echa, bo ludzie sie czuja moralizowani.
1
@student97r Musiałem napisać, co czuję. Sorki, że na Ciebie padło.
0
@Colon Ale bez prób, nie może być sukcesu... ( moje )
2
@Danny Gaucho Zaniżasz poziom tej strony, więc jak ciebie szanować.
0
@tristan87 Szanuj osobę. Zawsze. Z poglądami możesz walczyć/polemizować/zgadzać się.
1
@tristan87 Serce mnie zakuło.
1
@Slazmi Ironia:)
3
@Slazmi Napisałem na tej stronie, na forum i potem Rambli więcej postów o tym klubie niż paru tych "prawdziwych userów" razem wziętych :D Po prostu wszystko się kiedyś kończy, zawsze będę się nazywał kibicem Barcy, ale newsy o transferach, plotki, wybory prezydenta, nie ekscytują mnie już tak jak kiedyś. Dla tych jak to mówisz prawdziwych użytkowników jest strona główna, Ramblę można omijać. Kiedyś jej nie było i tez się dało funkcjonować
1
@Slazmi to ciekawe, bo Fripp ma taki utwor Exposure , w ktorym pada
cos podobnego
it is impossible to achieve the aim without suffering
1
@tristan87 Ja wiem, ale są tacy co to przyjmą za pewnik. Lepiej się zabezpieczyć (np. marką Dunlop) :-)
0
@Colon No widzisz, ja nie wiedziałem, a Ty to mi mówisz. I to jeszcze słowami wielkiego Roberta F. Szacun.
Edit
Autentycznie tego nie wiedziałem. To co napisałem to był spontan.
1
@Bykunn Ale LR jest... I sam widzisz, w co się zamienia...
Mamy często/zawsze różne poglądy, ale śmietnik to jest śmietnik i żadne zaklęcia tego nie zmienią...
1
@Slazmi No tak ale każde takie ogólne forum dyskusyjno/memowe tak kończy. Przynajmniej tak mi się wydaje. Mi tam nie przeszkadza. Jeśli na Rambli byłyby tak jak kiedyś rozmowy tylko o klubie to byłoby tu pusto jak na rm.pl... No ileż można pisać o jakiejś plotce transferowej czy omawiać datę wyborów. Byłoby tu trochę postów dziennie i tyle.
1
@Bykunn Zgadzam się Z Tobą prawie w całości, ale... Niekiedy, a w zasadzie bardzo często, LR jest zaśmiecana powielaniem wątków, pisaniem dla samego pisania, bez spojrzenia co ktoś sekundę 1/5 temu napisał, durnowatymi aluzjami, prowokacjami itp itd. Po prostu śmietnik i nawet lekko skiszonego ogórka w tym......... trudno znaleźć.
1
@Slazmi A to też się zgadzamy. Tylko to pozbycia się takich zjawisk potrzebna by była armia moderatorów ;)
1
@Bykunn A może wystarczyłoby kilka/dziesiąt ostrzeżeń na pw i kilka/naście banów z komentarzem na głównej? To tak do rozpatrzenia dla @Moderacja ?
1
@Slazmi moderacji ruch na stronie pasuje. Reklamy itp.
0
@koksik2700 Wiem, konflikt użytkowników z ekonomią... Ból...