- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1892 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
29
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1892 Culés
0
Jest tu ktoś, kto pamięta kulisy przyjścia Vanderleia Luxemburgo do Realu w 2004? Bo jak patrzę na to, kogo wcześniej trenował, to tak dziwnie to wygląda :D
Może @Colon albo @Don-Corleone coś kojarzą?
3
@mr_robot kojarze, ze byl trenerem tego klubu, ale nie pamietam w jakich okolicznosciach przyszedl. Bardziej go pamietam z repki BRA i ligi brazylijskiej.
4
@mr_robot To byl 2005 rok i Ronaldo z Roberto Carosem naciskali, by go zatrudniono.
Realowi nie szlo i mecz z Sociedadem, w ktorym do 88 minuty bylo 1-1, byl momentem, w ktorym Perez mial dosc. Zwolnil Camacho, bo szatnia go nie przyjela - szczegolnie, Raul - a Mariano Garcia Remon nie obronil sie wystarczajaco, by Perez mu zaufal na dluzej.
Mecz zostal przerwany, Real desperacko potrzebowal zwyciestwa i Brazylijczycy namowili Pereza na Luxemburgo. Ten zwolbol Remona, zatrudnil legende ligi z Kraju Kawy i Luxemburgo ten mecz wygral w te bodajze 8 minut, ktore wtedy trzeba bylo dograc. Potem zaczal obiecujaco i Perez zostawil go jako glownego manago.
W grudniu 2005, zaledwie po paru miesiacach, juz go nie bylo. Nowa formacja sie nie przyjela, Real gral slabo, Perez zrobil to co robil wowczas najlepiej - pociagnal za spust.
5
@mr_robot Coś takiego jak Barça zatrudniła Martino, przecież Martino to był treneiro bez jakiegoś niebywałego curriculum vitae, z kolei De Luxe to miał niezłą markę na arenie międzynarodowej, przecież wygrał z Canarinhos Copa America, ale w Los Blancos to trenerzy byli zmieniani jak rękawiczki, nawet wtedy, kiedy osiągnęli naprawdę duże sukcesy m. in. Capello, Del Bosque czy Heynckes, jak można wywalić za drzwi trenera, który zdobył CL??? De Luxe - pamiętam łysola Gravesena, ale to był surowy ziemniak tudzież surowy kalafior, z kolei za De Luxe to zadebiutował w Los Blancos czerwony Ramos, tak go wyciągnęli z kapelusza, po czym powrócił na samotne ugory, do ziemi ojczystej, ojczyzny kawy, capoeiry i samby :)
1
@YoNoEntiendoNada Dzięki za obszerne wyjaśnienie!
Z jakiego powodu przerwano ten mecz? :O
1
@mr_robot Baskijska organizacja terrorystyczna dala cynk, ze podlozyli bombe i wybuchnie o 21.00. Musieli ewakuowac Bernabeu. Jaja niesamowite xD
1
@YoNoEntiendoNada Właśnie trochę poczytałem o tym, niewiarygodne haha Nie słyszałem, żeby ktoś zwolnił trenera w trakcie meczu ;D
1
@mr_robot To byl sezon, gdzie Real prowadzilo 3 roznych managerow, wiec idealnie ta historia obrazuje uwczesna sytuacje w druzynie xD