La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 904 Culés

1

bardzo frustrujące jest że po 6 meczach mamy 8 pkt na 18, 2-2-2 to bilans wręcz żenujący jak na nasze standardy, szczególnie że zabrakło niewiele (dobre decyzje sędziowskie, większa dokładność, więcej szczęścia)
gra momentami napawa optymizmem co jest jakąś iskierką że może być jeszcze dobrze w tym sezonie, zresztą tak samo jak gra w LM:)
mimo wszystko margines błędu coraz mniejszy i trzeba wygrać teraz tak z 5-6 kolejnych meczów w samej lidze aby złapać pozytywną energię, co jest do zrobienia

mi to przypomina trochę sytuację z Milanu, gdzie Poli też na początku był krytykowany, gubili punkt za punktem, ale jak piłkarze złapali taktykę, wgryźli się w nią to Milan teraz gra jak od dawna już nie grał i ma ładną serię meczów bez porażki

tego i życzę naszemu trenerowi aby tak to się rozwinęło

co do ustawienia to chyba właśnie znalazł miejsce dla grizmanna i ja rownież uważam że on powinien grać na 9 a za nim messi

ogólnie wydaje się że optymalnie skład w ataku to powinno być od lewej
Griezmann (messi)
fati/pedri-messi/coutinho-dembele/trincao

jest tak duży sezon i mecze co 3 dni że każdy pogra a nie ma sensu rozrzucać piłkarzy ciągle po różnych pozycjach tylko znaleźć im pozycję ew. 2 pozycję na których czują się najlepiej, dlatego greizmann tylko 9 albo 10, prawe skrzydła dla dembele/trincao

po 2 zwycięstwa w tym tygodniu:) Vamos Barcelono:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?