- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1256 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
177
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Deathwing112
7
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1256 Culés
1
Pytanie do konsolowych graczy.
Opłaca się kupować teraz PS4 przed premierą nowej generacji? Pytam, bo po pierwsze na razie ceny konsol PS5 są dla mnie jeszcze za wysokie i z zakupem wytrzymałbym się pewnie ze 2/3 lata, a po drugie mój PC już pomału nie wyrabia :)
1
@Bamboleo jasne że się opłaca, jak chcesz sobie pograć w gierki z pleja to się nie wachaj nie ma co ;p
1
@Bamboleo Po wyjściu nowej generacji ceny tej starej pójdą w dół, Ale nie oszukujmy się nie będzie to wiele bo już teraz nie są duże. Może 100zl, pytanie czy to warte czekania
2
@Bamboleo Pewnie, że się opłaca. Jest tyle świetnych gier, że te 2/3 lata zabraknie Ci na ogranie samych hitów :)
Poza tym PS5 jest w sumie wielką niewiadomą i nie rozumiem składania na nią preorderów, ale kto co lubi :)
Aha, no i by cieszyć się piękną grafiką PS5, to trzeba też mieć odpowiednio dobry (wypasiony) tv...więc zakup nowej konsoli idzie w parze z nowym tv :)
2
@Bamboleo Używkę bym brał PS4, kupowanie nowej ale starej generacji jest trochę bez sensu kiedy puścili już kolejną.
0
@Kvzik47 @Bruttal @norbi77 Dzięki za komentarze, chyba mnie przekonaliście ;)
@RosjaninBut Do używanego sprzętu elektronicznego zawsze jakoś podchodzę ostrożnie. Może lepiej poczekać na promocję na Black Friday albo święta?
1
@Bamboleo bierz PRO bo gry sie ładują dlugo na zwykłej pozdro
1
@Bamboleo Nie ładuj się w używkę, bo cholera wie czy dana konsola np nie jest zbanowana itp. Nówkę kupisz za 900zł i masz spokój (oraz gwarancję), a jak będziesz cierpliwy, to tak jak napisałeś...poczekaj na promocję, bo na bank jakieś będą.
1
@Bamboleo moim zdaniem nie warto kupować od razu przy premierze konsoli, bo zawszze coś wychodzi tak było z PS3, tak samo było z PS4 i pewnie tak samo będzie z 5. Poprzednie generacje w pierwszych modelach chodziły jak czołg, grzały się, problem z napędem dopiero w kolejnych modelach to naprawiali, więc moim zdaniem warto odczekać trochę aż usterki z początkowej fazy zostaną usunięte.