- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1435 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1435 Culés
2
Ale obrońcy i Neto dzisiaj dali radę, zwłaszcza jeśli się spojrzy jak to wyglądało przed (czerwo Pique) i w trakcie (uraz Araujo i w konsekwencji De Jong na środku obrony) meczu. Naprawdę dobra praca w pressingu i podwajanie piłkarzy Juve (oczywiście z pomocą piłkarzy z pozostałych formacji).
0
@Worny Tak, tylko jakby Juve miało więcej szczęścia to dostalibyśmy trzy gole i by nie było mowy o dobrej obronie. To nie były sytuacje gdzie spalone dały Moracie super przewagę i bez nich by gola nie zdobył. Jasne że gole nieuznane słusznie, ale tu nie ma raczej mowy o błędzie w ustawieniu Moraty a zwyczajnie o pechu, tak minimalnych spalonych nie jesteś w stanie kontrolować.
0
@Striker Wiadomo, zależy od punktu widzenia. Gdyby Morata nie był tyle razy na spalonym to obecnie na La Rambli trzeba by było grill rozpalać na piłkarzy i Kumana :D Błędy były (pewnie niedługo wlecą na LR analizy użytkowników), nie ma się co oszukiwać, ale jak spojrzeć na fakt, że to był pierwszy mecz Araujo w LM, a Lenglet to wg mnie taki zapalnik, który raz zagra partidazo, a w następnym spotkaniu popełni jakiegoś babola to była obawa o brak Pique, a jednak jest 0 z tyłu, a to zawsze cieszy.
0
@Worny No żeby nie było to ja jestem zadowolony z meczu :P szkoda tylko że po raz kolejny środek obrony okazał się najsłabszym punktem drużyny.