- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1372 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1372 Culés
0
Czerwony Monster, edycja Lewisa Hamiltona, to najlepszy Monster. Smakował mi już w z 2.5 roku temu, wczoraj kupiłem po dłuższej przerwie sobie i ten smak jest nadal tak samo zajedobry. Piliście go kiedyś? Nie widziałem, żeby ktoś go chwalił :D
1
@DaPi Tak, wg mnie też hamilton jest najlepszy monsterek
2
@DaPi No raz zgrzewkę mi się udało zabrać z hurtowni,bo magazynierzy naebani,spoko smak,ale najlepszy biały bez cukru dla sportowców.
2
@DaPi Też niedawno go po raz pierwszy piłem i co tu duzo mówić rewelacja podium pierwsze, a biały na 2
0
@MarioVeB! Biały tez super.
1. Hamilton (kto by się spodziewał :D)
2. Zwykły
3. Biały
U mnie tak to wyglada chyba :D może zamiast białego jakiś by się znalazł, ale wątpię
0
@DaPi
Hamiltona ciężko dostać w zwykłych sklepach. W sieciówkach się zdarza, że sa ostatnio był fajna promocja w Intermarche na nie 7 zł za 2 i wtedy kupiłem go na spróbowanie :D
0
@MarioVeB! Właśnie u mnie w mieście to zawsze kupowałem w takim małym sklepiku osiedlowym :D
Od wczoraj jestem w Wwa i w Carrefourze byłem to tam zakupiłem za 3.5zl bodajże :D