- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 877 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 877 Culés
23
Lautaro Martinez w ostatnich siedmiu oficjalnych meczach strzelił sześć goli i zanotował dwie asysty. Dodatkowo w dwóch meczach towarzyskich strzelił pięć bramek. W ostatnim czasie znakomita forma i myślę, że po tym sezonie faktycznie może być wart koło tych 100 milionów. Uważam, że będzie dobrą opcją na pozycję środkowego napastnika, ale nie widzi mi się wydawanie po raz kolejny tak potężnej kwoty. Jeśli wymagania Interu będą nieco niższe i włączymy kogoś w transfer, to jestem zdecydowanie na tak. Oby Lautaro się nie zatrzymał i dalej wykręcał takie liczby.
4
@ViscaBarca123 A tam liczby!
Dla części La Rambli jest drewniakiem, który nie potrafi grać w piłkę. Cena? Góra 20 mln! Eksperci rzekli, a wszyscy, którzy mają inne zdanie, oskarżani są o ślepotę i brak umiejętności oglądania meczów (czy też patrzenie jedynie na livescore)/
2
@ViscaBarca123 Poprzedni sezon też zaczął super, na wiosnę była już klapa. Ciekawe jak tym razem będzie sobie radził na przestrzeni całego roku. Tylko sądzę że i tak nie będzie Barcelony stać na taki zakup, o ile nowy zarząd nie zdecyduje sie sprzedać np. Griezmanna.
0
@ViscaBarca123 Przedłużył kontrakt z Interem? Bo jak tak, to uważam że nie realne będzie kupienie go.
0
@ViscaBarca123 100M za Lautaro to abstrakcja (ale patrząc na to co robił ten klub w ostantich latach to wszystkiego się można spodziewać). 60 czy 70M w ostateczności byłbym w stanie zrozumieć ale nie mówmy o wyższych kwotach.
5
@ViscaBarca123 No rośnie kozaczek, nie ma co. Poprzedni sezon bardzo dobry, a ten powinien być jeszcze lepszy. Warto też podkreślić, że liczby byłyby "ładniejsze", ale to nie on w Interze wykonuje stałe fragmenty gry. Niby nic, a warto zwrócić na to uwagę. No i zdobyczami bramkowymi dzieli się z Lukaku. Na ten moment jedna z najlepszych opcji na pozycję numer dziewięć.
0
@ViscaBarca123 firpo +umtiti i dopłata