- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1649 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
26 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1649 Culés
0
Co sądzicie o transferze Davida Alaby w przyszłym roku za darmo? Gościu może obskoczyć dwie pozycje, wielokrotnie mówił, ze marzy mu wie gra w którymś z hiszpańskich gigantów. My lubimy dużo płacić wiec powinno się udać. Za rok na pewno nie będzie już u nas Umtitiego wiec taki Alaba byłby jak znalazł. Dziś ma 28 lat wiec za rok wciąż będzie dość młodym piłkarzem. Jeśli udało by się pozyskać za rok za darmo Alabe, Erica Garcie i Depaya to byłby to majstersztyk:) dodam również, ze w 2021 roku wygasa kontrakt Pogby. On będzie jednak zapewne wolał udać się do Realu.
4
@tomasz.s94 29 lat to będzie wciąż młody piłkarz? Oj nie nie to już doświadczony stoper /lewy obrońca.Ja bym go nie brał
1
@ArtTiguana99 osobiście uważam, ze wiek 28-29 lat w dodatku dla obrońcy to wręcz idealny wiek. Piłkarz już doświadczony a wciąż mający w perspektywie 4-5 sezonów na topowym poziomie.
2
@tomasz.s94 Nie, będzie chciał wysoką pensję i aż taki dobry to on już nie jest jak dawniej.
0
@tomasz.s94 jakby mu dali kontrakt na 2 lata to spoko :D a nie na 5 lat znowu
0
Tylko że to też gościu co, co chwile łapie go jakiś uraz ,więc z tymi 4-5 sezonami przesadziłeś .Druga rzecz z kolei Alaba zażąda nie wiadomo jakich kokosów ,a my nie chcemy chyba by taki zawodnik ,który może hamować rozwój takich graczy jak;Araujo czy Garcie(O ile przyjdzie.
0
@tomasz.s94 ostatnio tragiczna forma, ale ogólnie zawodnik dobry. Tylko on chce wydoić Bayern (klub którego jest wychowankiem) na 20mln pensji, więc co by zrobił tu?
0
@tomasz.s94 Nie wiem, czy chcialby zagrac w Atletico lub Sociedad.