La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1537 Culés

5


ostatnio tak miałem przy Inieście, łzy do oczy napływają, wielki piłkarz, mimo wszystko szkoda że nie został nawet na ławce, zawsze myślałem że odejdzie po jakimś dobrym sezonie po ostatnim meczu deklarując że odchodzi poza Europę




no cóż życie napisało inny scenariusz,

Ktoś tu już słusznie zauważył, że innych piłkarzy żegna Messi, innych Ter Stegen, może rzeczywiście wytworzył się mały podział w zespole i nie ma już takiej jedności jak za czasów xavi, puyol, iniesta, pedro itd.

może to zauważył Koeman i chciał na nowo zjednoczyć szatnię pozbywając się piłkarzy z jednej małej grupki, bo inaczej cięzko mi zrozumieć pozbycie się takiego zawodnika za bezcenn, to nie on kłapał akurat podczas kompromitacji i jako jeden z niewielu walczył

Panie Koeman jeśli Pan spartoli ten sezon to będę miał duże pretensje do Pana za pozbycie się Suareza, ale oby miał Pan rację i sezon zakończył się sukcesem a odejście Suareza było naturalną rzeczą


konto usunięte

0

@lucca87 mam nadzieje ze otworzą trybuny i sam osobiście na wiosnę mu podziękuję. J..ć koemana

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?