- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1509 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1509 Culés
16
Jestem osoba bardzo tolerancyjna. Zupełnie nie robi mi to czy mój rozmówca ma inny kolor skory, czy jest innego wyznania lub orientacji albo czy ma inne poglądy bo oceniam zawsze na podstawie tego czy odnosi się do mnie z szacunkiem, czy jest osoba życzliwa czy miła i pomocna czy tez może chamska i niekulturalna albo i arogancka. Zawsze kibicuje osoba dyskriminowanym i potępiam jakakolwiek ksenofobia bądź rasizm. Jednak gestu klękania przed meczem zupełnie nie rozumiem. Zawsze ten gest wydawał mi się oznaka uległości, uznania kogoś nad sobą, ze ta osoba przed która klękam jest ode mnie lepsza. Dlatego nie podoba mi się to klękanie przed meczem, dla mnie nie jest to oznaka szacunku bądź traktowania jak równego osób ciemnoskórych. Minuta ciszy bądź jakiś inny gest bym rozumiał. Klekanie jest dla mnie uwłaczające wręcz czuje jakbym przepraszał za to ze jest białym.
3
@AlwaysBlaugrana ja też kompletnie nie rozumiem tej całej akcji z klękaniem, dla mnie to przegięcie teraz w drugą stronę.
4
@AlwaysBlaugrana Jestem rasistą i też tego nie rozumiem
0
@AlwaysBlaugrana dobra, dzisiaj ja to napiszę.....
W punkt!