La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1800 Culés

36

Zubizarreta: Kiedy Tata Martino był w Barcelonie, zwykł mawiać Messiemu. Leo, wiem, że jeśli zadzwonisz do prezydenta, to mnie zwolni, ale niech to szlag. Nie musisz mi tego codziennie pokazywać :D

3

@Grubson06 Ahh ten Martino. Ten jeden mecz z Atletico zaważył na tym, że odszedł, a całkowicie inaczej mogło się to potoczyć. Pamiętam fale krytyki, jaka wtedy dotykała Barcelona. Jak z biegiem czasu sobie pomyślę, to tamta Barca nie grała wcale tak źle patrząc na tą od Setiena.

0

@teacherakademicki Inny potencjał ludzki, co oznacza że było słabo.

0

@Gall Właśnie ! Też trzeba pod uwagę wziąć to, że to był 2013 rok ? Piłkarze dużo młodsi, nie byli tak wypaleni jak obecnie i stosunkowo była to bardzo dobra kadra, a Martino sobie z tym nie poradził.

1

@teacherakademicki bo go zniszczyła prasa i głowa nie wytrzymała. Przecież był moment ze graliśmy fajna piłkę, Tata chciał odejść od tego bezsensownego klepania i postawić na bardziej bezpośredni futbol

1

@Cvzx Tak, pamiętam te najazdy ze strony prasy. Wgle te pare lat temu to też były inne klimaty.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?