- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1203 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
12
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
54 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
42 odpowiedzi
turhiay
12
A to ciekawe. Fede Valverde i kolejny konflikt w szatni (tym razem Urugwaju)Przypadek?https://x.com/... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1203 Culés
43
Peleryna wyprana, wyprasowana i gotowa do użycia, a skoro tak to czas na transferowe podsumowanie dnia :D
PODSUMOWANIE:
- Nikogo nie kupiliśmy
- Nikogo nie sprzedaliśmy
Kursy walut na moment przeliczania wynosiły:
Euro - 4.46zł.
Brytyjski funt szterling – 4.87zł.
Peso meksykańskie – 0.18zł.
Guaraní (Paragwaj) - 0.00054zł.
Renminbi/Yuan (waluta Chińskiej Republiki Ludowej) – 0.56zł
Kolumbijskie Peso – 0.0010zł.
-Nikogo nie kupiliśmy za 0 euro/0 złotych (słownie: zero złotych).
-Nikogo nie sprzedaliśmy za 0 euro/0 złotych (słownie: zero złotych).
Bilans transferowy z dzisiejszego dnia wynosi 0.
Dziękuję za uwagę :D
link do wczorajszego podsumowania: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9009530#comment-9009575
a tu wcześniejsze:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9006128#comment-9006128
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9002002#comment-9003368
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8996438#comment-8996438
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8993000#comment-899300
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8989596#comment-8989596
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8984604#comment-8984604
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8980962#comment-8980962
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8977317#comment-8977317
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8973359#comment-8973359
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8969460#comment-8969924
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8965712#comment-8965712
Na prośbę oznaczam użytkowników @BARCA_FOR_EVER @Simon_1899 @Qexi @tristan87 @Chakalaka @Wojcio @Esio @SiSenior @Triv44 @justfootball
2
Oznaczam jeszcze: @VanBest
2
@IronSanHybrid Piękne podsumowanie.
3
@IronSanHybrid czytanie Twoich podsumowań wywołuje śmiech przez łzy :D
4
@IronSanHybrid codziennie to wrzucasz i codziennie mnie to śmieszy :)
1
@tristan87 Dzięki :D
1
@matirix20 To chyba dobrze :D
2
@skakun95 Barcelona w pigułce :D
1
@IronSanHybrid dobre wnikliwe solidne podsumowanie. Jutro czekam na kolejne
0
@FCBCzarnuH To jest wczorajsze, nowe już jest na LR :D