La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1791 Culés

0

tak z ciekawości czy ktoś może znalazł ile Barcelona średnio zarabia na dniu meczowym? ciekaw jestem jakie są straty w budżecie spowodowane tym zakazem udziału kibiców?
19 meczów w samej lidze w sezonie - ciekaw jestem jak to strata potencjalnie - bo wierzę że mimo wszystko na wiosne wrocą kibice, więc może mniej 9-10 meczów bez kibiców

pewnie po nowym roku już i tam zaczną wpuszczać kibiców nawet na te 30-50%, bo jak widać wirus nie zniknie sam z siebie i trzeba z nim żyć jak z grypą i innymi chorobami

2

@lucca87 zależy od rozgrywek i klasy rywala. Podawali np. że z Napoli w LM strata przy pustych trybunach to ok 6 mln, z Leganes w lidze to 2 mln.

https://www.fcbarca.com/94049-mozliwe-straty-finansowe-barcelony-z-powodu-kryzysu-zwiazanego-z-koronawirusem.html

2

@Bobo25
oki dzięki, czyli pewnie od 2-3 mln w zależności od rywala - mówię o samej lidze, przy 9 meczach to od 18-27 mln, czyli na transfer perspektywicznego zawodnika jakiegoś

jest o co walczyć oby jak najszybciej chociaż 30-50% kibiców na stadionach:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?