- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1828 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
DiSBlaDE
3
@macio_944 @PatrychoO @maroon @agaFCB @Spider_Man @PIWOSZ89 Co jest z Wami?! Jesteście w wieku... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1828 Culés
0
Aborcja oficjalnie przyczyną raka. Ciekawe w takim razie jak to u mężczyzn wygląda :D
https://images.app.goo.gl/nbSzM1qzC4y2j3Pw5
0
@SiSenior "Oficjalnie" mówisz :D
0
@SiSenior
ale z czym masz problem? czego nie kumasz?
3
@Bykunn myślę, że taki wielki bilbord może zawierać tylko prawdę. Jeszcze taka ładna Pani doktor, w okularach ja bym zaufał :D
0
@lucca87 jak aborcja może powodować raka, bez wchodzenia w to czy jest zła czy dobra. Czekam na konstruktywną odpowiedz.
0
@SiSenior Mi tam się podoba ten z rakiem i księdzem po kolędzie :D Ludzie są niesamowici
1
@Bykunn nie mów, że brak księdza równa się rak XD
2
@SiSenior Nie, 90% ludzi którzy chorują na raka (wyliczone jakieś tam rodzaje) przyjęło księdza po kolędzie :D Kto to wymyśla :D
0
@SiSenior
w bardzo prosty sposób, rak powodowany jest przez mutację komórek, która prowadzi do ich rozpadu, a pozostałości po aborcji, ciała obce po aborcji mogą doprowadzić do stanów zapalnych, mutacji komórek
0
@lucca87 Dobra nie brnij w to :D Czyli "pozostałości" po owulacji też powodują raka?
2
@lucca87 może niezbyt uważałem na biologii kiedyś w szkole Ale coś mi świta, że komórki ciągle obumieraja w ludzkim ciele więc to też ich wina ?
Wogole @Bykunn zabawna akcja, że my po jednej stronie:D
1
@SiSenior Różnie bywa :D Nie można się o wszystko spierać
2
@SiSenior @Bykunn ja Wam powiem bardziej zatrważające rzeczy. Otóż 100% ludzi karmionych w dzieciństwie piersią umiera. Najgorsze jest to, że 100 % ludzi, którzy nie byli karmieni w dzieciństwie piersią umiera. Jak żyć?
0
@LucaBrasi powiem Ci też, że 100% osób pijących wodę umiera. 100% tych co nie piją też:D
Statystyka to zdzira
0
@SiSenior
tu bardziej chodzi nie o obumieranie ale o mutacje, i tak ciała obce w organizmie, które obumierają mogą przyczynić się do mutacji komórek
a widzisz różnicę jak zostawisz coś w swoim organizmie i to zacznie obumierać, gnić czy nie bardzo?
choć masz rację to tylko statystyka
1
@lucca87 to dawaj jakieś poważne źródła skąd czerpiesz te informacje :D
0
@SiSenior
to poszukaj sobie w necie co może powodować raka, jaka jest jego geneza, ja nie będę tracił czasu na edukowanie Ciebie
0
@lucca87 w necie to znajdziesz potwierdzenie, że ziemia jest płaska, 5 g to broń i chcą nas zaczipować masztami 5G XD