- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 764 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 764 Culés
7
Drugim największym powrotem w historii sportu według The Atletic uznano comeback drużyny Boston Red Sox w 2004 roku przeciwko New York Yankees. Jako pierwsza drużyna w historii MLB wygrała serię przegrywając 0:3. Red Sox otrzymali dziką kartę na udział w fazie posezonowej. Ten sezon uznawany był też za przełamanie "Klątwy Bambino". Boston Red Sox nie zdobył mistrzostwa przez 86 lat, od 1918 do 2004 roku. Wcześniej drużyna odnosiła sukcesy, ale przesąd zaczął obowiązywać od momentu sprzedaży w 1919 roku Babe Rutha.
W całej historii północnoamerykańskich sportów tylko 5 razy doszło do wygrania serii ze stanu 0:3. Oprócz wspomnianego przykładu udało się to Toronto Maple Leafs (1942), New York Islanders (1975), Philadelphia Flyers (2010), Los Angeles Kings (2014).
Wszystkie drużyny oprócz Boston Red Sox grają w NHL. Trzem drużynom udało się sięgnąć po tytuł odrabiając stratę 0:3, w którymś momencie play offów. Są to drużyny Boston Red Sox, Toronto Maple Leafs i Los Angeles Kings. :)
Najtrudniejsze zadanie wydawali się mieć Los Angeles Kings, którzy już w pierwszej rundzie przegrywali 0:3 (wielki powrót), a potem dwa razy z rzędu wygrywali 4:3, żeby dopiero w finale wygrać 4:1.
Informację o powrotach znalazłem na wikipedii. Jeśli było ich więcej, to proszę o poprawienie i przepraszam. :)
Oznaczeni: @Adamski69, @fart, @JORD10, @Rust_Cohle.
1
@student97r No proszę :) Co prawda nie interesuję się, aż tak bardzo baseballem, ale cieszę się, że to właśnie ekipa z Bostonu jest na drugim miejscu. ;) ciekawa sprawa.
2
@fart Też się nie interesuję. W sumie z amerykańskich sportów tylko NBA. :)
1
@student97r A ja właśnie NBA i NFL ;) mało tego to swego czasu bardzo dużo oglądałem NHL. Teraz czasu jest mniej więc ograniczam się tylko do wspomnianych lig. ;) swoją drogą jestem bardzo ciekawy 1 miejsca. ;)
0
@student97r ciekawe... dzieki za oznaczenie, czekam na pierwsze miejsce;p