La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1587 Culés

konto usunięte

0

Bekę mam z tego jak niektórzy mówią że w Bayernie to w ogóle biorą coś i dlatego wygrali. To że nie każdy wygląda jak Busquets i reszta to nie znaczy że coś biorą

2

@MesQueUnClub96 Ja już bardziej jestem skłonny uwierzyć, że to Busquets coś bierze, bo gra jak naćpany.

1

@MesQueUnClub96 Warto dodać, że nawet Cou nabrał trochę masy po powrocie z Monachium. Może by tak wypożyczyć Dembele do Bayernu, niech chłop nabierze masy ;D

1

@MesQueUnClub96 przecież oni świetnie wykorzystali tą przerwe z powodu wirusa. Oni maja tak rozpędzony metabolizm, że taki odpoczynek od biegania co 3 dni i przerzucenie się na lekkie treningi siłowe momentalnie im zbuduje mase mięśniową. Tym bardziej że, w czasie wirusa zazwyczaj takie kluby grały ND-Mecz, Śr.-Mecz, ND-Mecz. A tu nagle wypadają z rutyny i w tym okresie tego nie ma.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?