La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1582 Culés

konto usunięte

2

pare lat temu sieli postrach na skrzydlach.Gral tam Ribery i Robben - nie bede sie tu rozpisywal o ich odejsciu itd

Dzis na skrzydlach szaleje Gnabry i bedzie szalec Sane :)

mozna ich nie lubic , ale ich strategia jest wrecz perfekcyjna.Planuja transfery z wyprzedzeniem ,robiac segmentacje rynku .Rynek jest glownie krajowy

Wyciagaja najlepszych graczy z ligi za darmo.Jest to swietny ruch , bo raz nie placa tamtemu zespolowi przez co nie wzmacniaja rywala ( Lewandowski czy Goretzka)

dwa - pilkarz dostaje na sam start bonus , wiec juz jest mega zmotywowany

Genialne planowanie , zachowanie balansu placowego itd
Swoimi ruchami nie psuja rynku.Najdrozszym pilkarzem Bayernu w finale LM byl Neuer, ktory kosztowal bagatela 28mln funtow :)

Kazda organizacja dziala na 3 szczeblach - operational , strategic i executive .Oni tam maja zarzad ktory wie co robi

O naszym zarzadzie nawet nie napisze slowa , szkoda czasu

2

@RadekACCA To rozpływanie się nad Bayernem jest już imo lekko przesadzone. Ligę i puchar maja z urzędu, także weryfikuje ich tylko liga mistrzów. Czy udział w finale raz na 7 lat to sukces? Na przykładzie Barcelony (która ostatnio w 2015 wygrała) widać, że 2-3 lata bez finału i już zaczyna się narzekanie.

konto usunięte

0

@JohnA zadne rozplywanie tylko fakty

Ligę i puchar maja z urzędu, także weryfikuje ich tylko liga mistrzów.

to samo mozna powiedziec o nas , tylko ze my nawet tego nie potrafimy dobrze zrobic , bo stalismy sie najwiekszym posmiewiskiem w Europie

LM to LM i nie zapominaj ze sedzia ladnie ich zwalowal w dwumeczu z Realem , w tym roku wygrali to pieknie bez zadnych kontrowersji

0

@RadekACCA Barcelona nie ma pucharu i ligi z urzędu to po pierwsze.
Po drugie jeszcze pół roku temu każdy się śmiał, z Bayernu, że są żydami i skapcami i tak nic nie wygrają, a teraz mało się nie posraja ludzie.
7 lat odstępów między finałami LM dla takiej Barcelony to są wieki, niewazne w jakim stylu odpada.
Kwestii z sędziami nawet nie będę komentował bo jest po prostu śmieszna, nudna i żałosna. A te przekręty z dogrywki mogą zawdzięczać sędziemu który nie odgwizdał spalonego Lewego (absorbującego uwagę obroncow) przy golu dającym Bayernowi dogrywkę.

konto usunięte

0

@JohnA to samo moge napisac o Bayernie , oni tez nie maja pucharu i ligi z urzedu :)

Po drugie nie ocenia sie druzyny jak zaczela sezon a jak go zakonczyla .A skonczyli z trypletem

Pracy sedziow normalnie nie komentuje ale to co zrobili Bayernowi w meczach z Realem to byl kryminal .Wyrzucal tylko z Bayernu gdzie Casemiro powinien wyleciec w kazdym meczu

Jestes tak dobry jak Twoj ostatni sezon
Bayern ma tryplet i zapisal sie pieknie w historii

my tez sie zapisalismy jako najwieksi "frajerzy " ktorzy dali sobie wbic osiem bramek

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?