- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1790 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
154
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1790 Culés
2
myslicie ze wszystko wroci do normy i wkrotce bedzie mozna normalnie isc na mecze , koncerty itd ? czy nie ?
Ta cala sytuacja mnie strasznie irytuje.Podam przyklady z kraju w ktorym mieszkam - Irlandia
* Wszystkie firmy powinny w miarę możliwości nadal zezwalać na pracę zdalną.
* Jeśli masz gości w swoim domu, powinieneś ograniczyć ich do sześciu osób z nie więcej niż trzech gospodarstw domowych.
* Spotkania plenerowe mają być ograniczone do 15 osób.
* Restauracje i kawiarnie, w tym puby, które serwują jedzenie, mogą pozostać otwarte, ale z obowiązkowym zamknięciem o 23:30.
Czyli pub z jedzeniem jest ok , ale jak pub nie ma licencji na jedzenie to wciaz pozostaje zamkniety :)
spotkania plenerowane do 15 osob , a co jak bedzie 16 ?
praca zdalna jest ok to dlaczego otwieraja szkoly ?
maseczki obowiazkowe w komunikacji i w sklepach, ale jak ci madrzy inaczej wyszli protestowac "black lives matter " bez tych maseczek to bylo ok
kiedy to sie skonczy ?
2
@RadekACCA Jak będą tak do tego podchodzić jak teraz to nigdy to się nie skończy... Powinniśmy zacząć żyć normalnie i wkalkulować koronawirusa w nasze życie tak samo jak grypę, przeziębienia itp. Przecież na grypę też są szczepionki a ludzie i tak chorują... Dla mnie osobiście to i tak tutaj coś nie gra... Przykładowo u nas, czemu nie ma zachorowań np w Policji, Straży Pożarnej, Wojsku?? W tych instytucjach które są najbardziej potrzebne?
0
@AduŚ07 zgadzam sie :)
2
@AduŚ07 Mój brat który jest lekarzem mówił że różnica między tym wirusem a grypą itp. jest to że ten wirus jest z grupy RNA czy coś takiego nie pamiętam dokładnie, a one są podatne na łatwe mutowanie i gdyby znieść wszystkie ograniczenia to po kilkudziesięciu koncertach w skali europy gdzie człowiek stoi na człowieku to moglibyśmy otrzymać wirusa który śmiertelność ma na bardzo wysokim poziomie.
1
@Majkel12 to pierwsze sensowne wytłumaczenie tego całego cyrku z jakim się spotkałem od początku pandemii, dzięki