- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 775 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 775 Culés
0
jaki iż się przemogłem i założyłem konto na TT dwa pytania :)
1. Na fonie czasem widziałem iż można przetłumaczyć post, da się jakoś w przeglądarce? chyba ze to był insta hmmm ..
2. Mam blokadę na klikanie fallow, jest jakis limit dla nowych?
0
@Ghotti Klikasz na tweeta i pomiędzy treścią a datą dodania masz "Przetłumacz Tweeta". Ale czasami to się nie pojawia szczególnie w jakichś króciutkich wpisach jak ma problem z wykryciem języka.
Co do limitu followów to nie mam pojęcia bo mam konto od 8 lat :P
0
@Striker no wlasnie tak to wyglada https://www.fotosik.pl/zdjecie/f4ae96eeb7e50cb5
0
@Ghotti No u mnie przed przetłumaczeniem tak:
https://i.gyazo.com/4cf78c8894c7db0df875a3c394eecfcf.png
A po tłumaczeniu tak:
https://i.gyazo.com/b3b84316e129b66766576fde20e10d7e.png
0
@Striker dobra wiem jest jakis mnoznik fallowers vs fallowing ... mozesz dla testu kliknac na fallowing mojego konta? :D jestem ciekaw czy bede mogł dodac nowe fallowing https://x.com/Marcinn88