- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 964 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 964 Culés
6
Jakoś mnie na wspominki wzięło dzisiaj :D Graliście kiedyś w Hugo? I jak tak, to w jakie części? U mnie to było tak:
- Hugo: Tropikalna Wyspa
- Hugo: Magiczna Podróż
- Hugo: Gwiazdkowa Przygoda
- Hugo: Siły Natury
- Hugo: Gorączka Czarnych Diamentów
No i prócz grania, w niedzielę rano się odpalało Polsat i oglądałem innych, jak kaleczą czy to jazdę na strusiu, czy lot hugokopterem, czy też wspinają się nieudolnie po lianach. Wtedy sobie nawet nie zdawałem sprawy, jak trudno było tym graczom sterować przez telefon i tylko się łapałem za głowę xD
4
@damianex10 No człowiek sobie nie zdawał sprawy jak gigantyczne opóźnienie jest w takiej gierce i se myślał co za barany tam sie zgłaszają xD
2
@damianex10 Nigdy nie udało mi się dodzwonić do Polsatu i zagrać w Hugo :(
4
@damianex10 hugo w niedzielę był świetny i ten spam guzikowy,bo reakcja była opóźniona jak sukinsyn:D
3
@Striker @NeroTFP @Barca1992 Trochę niesprawiedliwe były te zapadnie czy też eliksiry na końcu poziomu, bo nie dość że ciężko było się dostać na sam wulkan, to jeszcze tutaj był totalny strzał, który wybór jest prawidłowy :D