- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1201 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1201 Culés
2
Fajne liczby wykręcili ofensywni piłkarze Manchesteru United w tamtym sezonie.
Mason Greenwood - 17 goli i 3 asysty w 49 meczach,
Bruno Fernandes - 12 goli i 8 asyst w 22 meczach,
Marcus Rashford - 22 gole i 9 asyst w 44 meczach,
Anthony Martial - 23 gole i 9 asyst w 48 meczach,
Ciekawi mnie jak będzie wyglądał przyszły sezon w ich wykonaniu. Ofensywa wydaje się być dobrze ułożona, pomoc z resztą też. Najgorzej wygląda chyba defensywa. Myślę, że mimo wszystko do Mistrzostwa Anglii nadal będzie trochę brakować. Jednak liczę, że każdy z w/w zawodników wykręci jeszcze lepsze liczby, niż poprzednim sezonie. Nadal brakuje takiej stabilizacji i w samej grze, i w zdobywaniu punktów.
0
@Hiacynk od momentu przyjscia Fernandesa, to Man Utd zostałby Mistrzem Anglii. Więc myślę że mogą powalczyć w przyszłym roku. Mają młody utalentowany A co najważniejsze głodny sukcesu skład . A Obrona wcale nie jest taka słaba
0
@Hiacynk Takiego Martiala to bym widział u nas na skrzydle a i na szpicy by zagrał jak trzeba.
0
@kaamil1910 Od momentu przyjścia Fernandesa, nie rozegrali wszystkich kolejek, a Liverpool był już w pewnym momencie pewny mistrzostwa, więc te ostatnie wyniki The Reds nie są miarodajne.
Moim zdaniem znowu zakręcą się w okolicach 3 miejsca, ale zobaczymy. Liverpool już tak dobrego sezonu nie zagra, ale nie jest powiedziane, że nie zdobędą drugi raz mistrzostwa, w trochę słabszym stylu.
0
@Hiacynk ciekawy jestem jak się rozwinie ten Greenwood, rocznik 2001.
Ma papiery na topową 9tkę.