- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 946 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 946 Culés
15
Pieknie podsumowal Nas francuski expert pilkarski : "Barcelona od odejścia Neymara wydała 400 milionów € na piłkarzy, którzy nawet nie wyszli na boisko z Bayernem... Jedyny piłkarz Barcelony, który zagrał w tym meczu strzelił im 2 bramki i zaliczył jedną asystę. "
27
@sanmartean Tyle to wie Zenek spod sklepu,a ekspertem się nie nazywa.
2
@dominik127pl nie bądź dla siebie zbyt surowy Zenuś.
3
@Rust_Cohle Zenek to mój kumpel i go szanuję,również za to,że ma pojęcie o futbolu,ale nie nazywa się przy tym ekspertem.A niektórzy takie oczywistości prawią,które wie każdy i nagle:
-Witam z tej strony ekspert,Messi to dobry piłkarz, Lewy ma dobry sezon, Barcelona ma zarząd z miejsca gdzie słońce nie dochodzi.
Dziękuję za uwagę,to koniec mojej mowy ekspertowskiej.
0
@sanmartean Dlatego tak jak wcześniej to Neymar potrzebował Barcelony, tak teraz to Barcelona potrzebuje Neymara...W rok sytuacja obróciła się o 180'...
0
@sanmartean Tyle drewna kupione, szkoda gadać.