- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2268 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
28
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2268 Culés
5
Alba jest mega irytujący bo łapie durne kartki, symulki itd. ale to mimo wszystko cały czas dobry zawodnik, jeszcze sezon mógłby zostać bardziej chciałbym odejścia Busquetsa, Suareza czy Pique.
2
@Gomess oraz Rakiticia i Vidala
4
@Gomess Nie wiem jak w klubie, ale ja osobiście od dłuższego czasu mam do Alby zastrzeżenia, szczególnie jeśli chodzi o nastawienie, za każdym razem kiedy widzę z nim jakiś wywiad po przegranym meczu to zero samokrytyki tylko jakieś fochy na kibiców, ten jego płacz w przerwie meczu z Liverpoolem, jaki to był sygnał z jego strony dla swoich kolegów z drużyny? dla mnie się wypalił ten zawodnik.
1
@MesQueUnClub_87 Walić to, na boisku odwala robote.
1
@Gomess Nie rozumiem tego wywalania Pique. Uważam, że z Lengletem tworzą dobry duet, ale to właśnie boki obrony zawalają blok defensywny.
1
@szymon6847 Ale jego formą jest niestabilna.
1
@swiergol2 Ja już nie wierze za bardzo w Pique bo jest mega wolny, błędów też popełnia coraz więcej, jak jeszcze mówi że nie ma czasu na spanie to mi się nóż w kieszeni otwiera, on jest profesjonalnym piłkarzem.
0
@Coutinho007 Z Bayernem najlepszy z Barcy, z Napoli bardzo dobry mecz. Wg mnie on gra za dużo, musi mieć silnego konkurenta.
0
@szymon6847 To niech zaakceptuje rolę jaką ma Roberto z Semedo gdyby przyszedł Gaya. Cały sezon grał nierówno.
0
@Coutinho007 Gaya w ostatnich 2 sezonach zaliczył 2 asysty w LaLidze, słownie: dwie, jeśli Alba był nierówny to jaki był Gaya? Wiem, że liczby to nie wszystko bo i Valencia cudów nie grała, ale Alba potrzebuje silniejszej konkurencji jak Telles z Porto. Szkoda, że Reguilon jest zawodnikiem Realu bo ten też daje rade w Sevilli. Pamiętam też jego świetny występ w klasyku.