- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 904 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 904 Culés
2
Aż się boję jak się tą porażka na Amigosach odbije bo nie oszukujmy się przed już wyglądali jak żywe trupy bez chęci, intensywności i woli walki. Aż strach pomyśleć co będzie teraz i jeszcze pewnie znowu każdy z nich będzie grał 90% sezonu od 1 do ostatniej minuty.
2
@Coutinho007 Sołtys, Amigosi - dobre określenia wykmniniles :D masz jakieś na Bartomeu/zarząd? :D
1
jesli nic sie w skladzie nie zmieni, to bedzie tak samo przez nastepny sezon. Procent przegrywu i traumy ostatnich 5 lat w wyjsciowym skladzie powinien byc mniejszy. Tylko jak to osiagnac jak prawie kazdy gracz jest w to umoczony.
Potrzebny jest nowy motor i serce zespolu aby pozytywnie wplynac na reszte. Moze to byc czesciowo trener ale tez ktos na boisku. Nie wierze ze nasza kadra po posadzeniu na leke polowy sytych gwiazd zacznie grac z huraganowa charyzma.
Zakladajac ze zostaje Messi to tez srednio jest czas aby budowac kadre przez lata. Przy takim zalozeniu, Messi troche juz na emeryturze jest, bo watpliwe ze cokolwiek wywqlczy.
Oby jednak Dembi Fati i Puig poderwali ta tlusta pograzona w depresji krowe.
2
@DaPi proste - klaun/klauny.
3
@DaPi To nie ja wykminiłem, natomiast na zarząd czy mam? Hmm chyba nie ma takiego epitetu w żadnym języku Ludzi, kosmitów, Elfów, Smoków, Orców, Krasnoludów, Demonów czy innych mitycznych stworzeń na ten zarząd. No nie ma oni sami siebie przebijają w debiliźmie na każdej chyba płaszczyźnie i się mogą tylko pod tym względem z Limem z Valencii ścigać... W ich decyzjach jest więcej absurdów niż w Czeskich filmach.
2
@Rewolucja123 Nazywanie ich Klaunami to obraza dla Klaunów.