- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1160 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
16
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
Safrani
4
Czyli to tak wygląda na tych mistrzostwach.https://zapodaj.net/plik-BQ8oQcT2Ig
14 odpowiedzi
FcPortoFan1999
1
Tak sobie uświadamiam patrząc na powtórki meczów IR Iranu że Oni to wygrywać nie... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1160 Culés
1
I jeszcze jedno: w tym wszystkim najbardziej mi szkoda Messiego, mimo że wczorajszy mecz był oczywiście bardzo zły w Jego wykonaniu. Ale popatrzcie ile Messi w ostatnich latach musi znosić upokorzeń i kompromitacji. Większa część krytyki spada na Niego po takich meczach co jest dużym nadużyciem. Klub od odejścia Neymara kompletnie spieprzył mu drużynę, która dałaby mu możliwość rywalizacji na największym poziomie. To jest bardzo duży grzech by najlepszego zawodnika w historii potraktować tak nieudolnie i dać mu tak niezbalansowaną i nierówną drużynę. Dlatego jeśli Messi będzie chciał odejść, to nie będę mieć żadnych pretensji. Będzie mega smutno, a złość na ten kretyński zarząd wyrąbie poza skalę, ale do samego Leo... nie będę mieć pretensji. Każdy kiedyś mówi "STOP" i każdy ma jakieś granice.
1
@macio_944 nigdy nie rozumiem kiedy ktoś mówi, ze najbardziej/tylko mu szkoda Messiego. Za ten mecz, szczególności ten mecz to nikogo nie powinno być szkoda, każdy z nich zagrał na żałosnym poziomie, a Messi jako najlepszy piłkarz na świecie i jeden z najlepszych w historii to mógłby chociaż jakieś zaangażowanie pokazać, a nie snuć się po boisku po tym jak Bayern strzelił na 4-1. Poza tym czego tu współczuć takiej osobie? Tego, że zarabia horendalne pieniądze? Tego, że jest popularny? Tego, że wygrał prawie wszystko w swojej dyscyplinie (indywidualnie czy druzynowo) i jest uważany za jednego z najwiekszych w historii? Ludzie szanujmy się.