- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1570 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
52 odpowiedzi
doc
5
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
15
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1570 Culés
42
Mimo sympatii do Griezmanna, chłop nie pasuje do tej drużyny. Nie wiem czy jest sens, aby kisił się w drużynie. Może dla jego i naszego dobra lepiej by było, gdyby odszedł.
6
@Kajtek77 Każdy kto jest normalny to widzi ale znajdą się obrońcy, którzy stwierdzą że biega za 2 i walczy w defensywie (tylko co mnie obchodzi jego defensywa skoro gość gra w ataku i powinien być rozliczany z gry w ofensywie a więc z bramek, asyst czy wykreowanych sytuacji). Fakt jest taki że Barca wydała krocie na piłkarza, który pląta się po boisku i bardziej przeszkadza niż pomaga a sam trener nie wie co z tym fantem zrobić.
0
@MaŁolat Akurat Sołtys go posadził na ławce w kilku meczach to oburzenie hur duru jak taki piłkarz za tyle pieniędzy może na ławce siedzieć xd
1
@myscooter Ja na pewno nie byłem w gronie tych, którzy tak pisali a nawet gdybym to napisał to bardziej dlatego że dziwiłoby mnie to że nie ma pomysłu na jednego z najdroższych piłkarzy w historii tego klubu i chłop musi grzać ławę.
1
@MaŁolat Bo nie było pomysłu na ten transfer, byłem jednym z bardzo nielicznych którzy pisali, że Griezmann tutaj się nie sprawdzi a większość wieściła, że dostajemy jednego z najlepszych piłkarzy na świecie który odnajdzie się na każdej pozycji w ataku.
0
@myscooter No więc teraz sam widzisz jak to wygląda. Kupili Coutinho za 160M, który skończył na wypożyczeniu, kupili Dembele za 150M, który 3/4 swojej kariery w tym klubie przeleżał w szpitalach (a mimo to zarabia takie pieniądze) a na deser pozyskali Griezmanna, który ma 29lat za 120M (także kasuje niesamowite pieniądze) i gra na pozycji na której totalnie mu nie idzie. Ale najbardziej śmieszy mnie to że trenerzy nie szukają nawet innych rozwiązań (korzystniejszych dla niego) gdzie po prostu ta jego gra by się kleiła. Wiem że to nie on odpowiada za to za ile został kupiony ale bez jaj od takiego gościa czegoś się wymaga (tym bardziej że to mistrz świata) a fakt jest taki że 17latek gra lepiej niż on.