- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1086 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
July_6_BcN
12
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1086 Culés
12
Podziękowania za rekord 14/27
Zgodnie z obietnicą kontynuuje mój cykl podziękowań dla osób, które wzięły udział w tej oto dyskusji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8683425
https://streamable.com/dbh0g1
Cześć pierwsza jej kulisów (podziękowania i ciekawostki związane z historią przygotowanę przez SHIBĘ)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8714722#comment-8714722
Część druga (statystki dyskusji)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8720478#comment-8720478
Cześć trzecia (ogłoszenie wyników plebiscytu na ulubionego piłkarza La Rambli)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8723939#comment-8723939
Dzisiaj chciałbym podziękować:
@kluivert99
@Moxley
@TheCule
@Piotr,1985
@TheGoldenEleven
@MateuszJrk
@Gangol
@19cukier48 (z pozdrowieniami dla Centusia ;D)
@voyt7
@KmN
Dziękuję Wam serdecznie ;D
2
@VamosRakieta ej halo, rakieto coś zwalniasz:)
co tak późno.
2
@SHIBA lepiej późno niż później ;D
3
@VamosRakieta Pozdrawiam serdecznie.
2
@Encore pozdrawiam również ;)
3
@VamosRakieta Kurde, kiedy ja?
3
@tristan87 chyba na koniec jako ciekawostka:D
2
@SHIBA Już go nie lubię.
2
@tristan87 jutro ;D
1
@VamosRakieta Jutro będzie futro.
Btw
Zawsze mnie wnerwiał ten tekst.
0
@tristan87 dalej wnerwia ;D.
Przygotuj się. Krawat załóż ;D
1
@VamosRakieta Mucha może być?
0
@tristan87 może być.
1
@VamosRakieta No to super.
1
@VamosRakieta Dzięki za kolejne pozdrowienia (https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8750420#comment-8750420) i również pozdrawiam ciepło ;)
1
@TheGoldenEleven o cholerka ;D.
Coś się musiało pomieszać w papierach ;).
Widocznie zasługiwałeś na powtórne podziękowania ;)
1
@VamosRakieta Powtórne podziękowania? To się ceni ;)
1
@VamosRakieta Dzięki za pamięć :)
1
@TheCule muszę się jakoś odwdzięczyć ;D