- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1522 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
95 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
31
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1522 Culés
0
Swoją drogą tak się zastanawiałem czy gdyby Dembele nie wypadł to byśmy wygrali mistrza. Czasami właśnie brakowało kogoś takiego, kto poszarpie, zrobi coś nieprzewidywalnego czy pokręci kiedy przeciwnik stawiał autobus lub kiedy nie było nikogo kto by Messiego odciążył no ale trudno się mówi..
3
@Coutinho007 Wygralibyśmy rok temu LM gdyby był zdrowy i w formie a teraz również ligę
2
@Coutinho007 to jest jedyny piłkarz, który zrobi wiatr na naszym skrzydle.
1
@Janiama Pewnie gdyby to on był zdrowy i zagrał zamiast Coutinho, który na Anfield nic nie dał i po obronionym strzale przez Alisona spuścił łeb w dół to może byśmy ich przeszli. Ile pkt też w sezonie 18/19 dzięki niemu uratowaliśmy.
0
@Fabik87 Brakowało nam tego niestety i na Autobusy tylko Messi i Fati coś próbowali zrobić więcej kiedy murarka była.
4
@Coutinho007 brakuje od odejścia Neymara. Gdyby Dembele się nie łamał to uważam, że o Neyu każdy by z czasem zapomniał, bo potencjał Osumane ma ogromny.
5
@Coutinho007 Myślę że wygralibyśmy również LM, rok temu lub dwa. Przegraliśmy naprawdę na własne życzenie, bo Messiemu nikt nie był w stanie pomóc w ofensywie. A Dembele to gracz robiący różnicę.
0
@Fabik87 Przynajmniej pewien ktoś nie zasypywał by nas kazdego dnia postami jak to czeka na powrot Neymara i jak w to głęboko wierzy...
1
@kamilop W ofensywie był tylko Suarez, który kopie sie od lat na wyjazdach w CL po czole i pudłuje z każdej nawet najprostszej pozycji a jego ostatnią bramka to czasy kiedy w Polsce była Milicja.