- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 683 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 683 Culés
3
Cóż to były za piękne czasy z tym Panem w podstawowym składzie Barcelony.Po prostu geniusz,magik.Łezka się kręci w oku
2
@Mixtape Jak to dobrze, że nie poszedł do tego United wtedy.
5
@Mixtape Dla mnie on jest najlepszy. Jego kariera dość słabo się potoczyła ale nikt nigdy nie miał takiej magi i luzu w grze, ona na tym boisku pływał i wił się między przeciwnikami. To dzięki niemu zacząłem kibicować Barcelonie, jest on dla mnie bardzo ważną postacią.
Gdyby tylko nie imprezował to kto wie... Ile by jeszcze osiągnął.
Magik !
2
@Andi18 sam bym lepiej tego nie ujął.Ronnie dla mnie jest mega ważna postacią kiedy oglądam te filmiki przypominam sobie mecze z jego udziałem i pamietam to uczucie kiedy on dostał piłkę czułem że zaraz może zdarzyć się magia na boisku ,niesamowity piłkarz szkoda tylko że zaczął balować tego żałuje
1
@Mixtape Prawdziwa Legenda. R10 i bramka przeciwko Chelsea... coś pieknego.
3
@Mixtape Dla mnie....Może to będzie kontrowersyjne ale np. Messi czy Neymar nigdy nie mieli choć cząstki Ronniego :P
Messi wiadomo Legenda świetny drybler ohh ahh.
Lecz w tej magii nie ma podjazdu do Ronaldinho ;)
Ale to też inny typ piłkarza.
1
@Andi18 widzę że się dobrze rozumiemy bo ja mam bardzo podobna opinie.Messiemu nigdy nic nie ujmę bo to jest piłkarz absolutnie topowy.Ale Ronnie to Ronnie kiedy on dostawał piłkę ja czułem coś wyjątkowego oglądając mecz.Wiadomo że inny typ piłkarza ale R10 budził niesamowite uczucie sportowe
1
@Andi18 i jeszcze jedno w piątek pijemy mamy zaległe chlanie do wykonania :D
1
@Mixtape Haha. Zapamiętałeś ;) Dobra to pijemy ;)
1
@Andi18 o takich rzeczach się nie zapomina tak samo jak o przewrotce Ronaldinho w sezonie 2006/07 w meczu z Villarealem ;)