- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1561 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
92
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1561 Culés
2
Przypominam o konkursie na najpiekniejszą Panią na literke O.
Glosy oddajemy w temacie z linku poniżej.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8747601#comment-8749188
Wystarczy wpisac imie i nazwisko swojej wybranki.
Zapraszam wszystkich do zabawy.
0
@MichalZZZ O czym ty będziesz pisał, jak skonczą sie literki ? :P
0
@AllBundy
Nie bardzo rozumiem.
0
@MichalZZZ Wydaje mi się, ze wszystkie Twoje komentarze są odniośnie tego plebiscytu :D
1
@AllBundy
Przebywam na wakacjach i nie mam czasu siedziec w internetach :) Pozatym nie lubie byc za bardzo medialną osobą. Ale jako, że jestem osobą o bardzo wielu pasjach, to mozna ze mną rozmawiać o roznych rzeczach, o czym zresztą wielu tutaj użytkowników doskonale wie :)
1
@MichalZZZ
na przykład o chlaniu i serialach, pozdrawiam mordeczko!
1
@Joey @AllBundy
Też :) Ale moją najwiekszą pasją są zegarki, rowery szosowe, ogolnie pojęta moda, zwlaszcza wieczorowa i wszystko co z nią zwiazane, a ostatnio tez jestem mocno wkrecony w sprzet audio. I wiele, wiele innych mniejszych badz wiekszych zainteresowan. Niestety takich tematow, to tu jak na lekarstwo. Zresztą czasu by mi braklo, gdybym mial o wszystkim tu pisac :)
1
@MichalZZZ
Z reguły wdaję się tutaj w konwersacje tak na odmóżdżenie, żebyśmy się pośmiali, miło pogadali. Piszę w żartach czy dużo ironizuję, bo często zakręcony jestem, mam stresujące dni, więc można tutaj się rozluźnić. Oczywiście ze mną zawsze można pogadać, czy to o piwku, czy o filmach/serialach, gotowaniu, książkach, ale to raczej tylko o kryminałach, o sprzęcie RTV czy AGD bo w tym się lubuję, czy też na poważne tematy. Najważniejsze to być sobą, nie spinać się :)
PS. Przede wszystkim o piłce nożnej, ale tutaj mało kto się zna więc... :D
1
@Joey
Otóż to, a najgorsze, to jest sie klocic o głupoty, czego zupelnie nie rozumiem - awantur przez kabel :) Nie kumam ludzi zlosliwych i zawistnych. Czego jeszcze tu nie lubie i omijam szerokim łukiem, to polityka i narzekanie na swój los. Reszta, to tematy jak to nazwales na odmóżdżenie, ktore sa milym dodatkiem do naszego codziennego życia :)
0
@MichalZZZ wiesz, ja też często nie przeglądam strony. Co widzę, to tylko Twoje posty odnośnie pięknych kobiet na daną literę, pewnie dlatego że właśnie nie patrzę na La Ramble 24/7. I to nie jest żadną uszczypliwość, po prostu ciekawość :) Pozdrawiam :)
0
@AllBundy
Jasne, rozumiem. Również pozdrawiam.