- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1043 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1043 Culés
1
Już wiadomo, jakie będzie orzeczenie SN w sprawie ważności wyboru 3 sierpnia. SN rozstrzygając protesty wskazuje, że choć są one zasadne nie mają one wpływu na wynik wyboru.
0
@tobiasson92 No i ma rację w tym przypadku. Żeby unieważnić wybory nieprawidłowości muszą wpływać na ich wynik. Taka sytuacja mogłaby mieć miejsce jeśli zasadnych protestów wyborczych byłoby 200-300 tysięcy, bo różnica między kandydatami to 500tyś głosów. Ewentualnie można rozważać, czy rola jaką odegrało TVP nie wpłynęła na wynik wyborów w sposób niezgodny z prawem, ale to byłoby baaaaardzo precedensowe i wywołałoby burzę. Na pewno nie zrobi tego Izba SN, której sędziowie są w całości powołani z politycznego nadania przez miłościwie nam panujących :)
0
@osa91 "TVP nie wpłynęła na wynik wyborów w sposób niezgodny z prawem"
Pewnie. Zupełnie bezstronne media PUBLICZNE.
Ze strony KRRiT:
"Programy i inne usługi jednostek publicznej radiofonii i telewizji w ramach jej misji publicznej powinny:
(...)
2) rzetelnie ukazywać całą różnorodność wydarzeń i zjawisk w kraju i za granicą;
3) sprzyjać swobodnemu kształtowaniu się poglądów obywateli oraz formowaniu się opinii publicznej;
4) umożliwiać obywatelom i ich organizacjom uczestniczenie w życiu publicznym poprzez prezentowanie zróżnicowanych poglądów i stanowisk oraz wykonywanie prawa do kontroli i krytyki społecznej;
(...)
6) sprzyjać integracji społecznej, w tym przeciwdziałać wykluczeniu społecznemu;"
Szczególnie pkt. 6 jest zabawny. W ogóle TVP nie podsyca agresji i wojny polsko-polskiej :D
http://www.krrit.gov.pl/dla-nadawcow-i-operatorow/publiczni/status-zadania-finansowanie
0
@Azi "Ewentualnie można rozważać, czy rola jaką odegrało TVP nie wpłynęła na wynik wyborów w sposób niezgodny z prawem"
To zdanie sugeruje, że właśnie w taki sposób wpłynęło TVP. Goebbelsowska propaganda chyba nie mieści się w standardach demokracji.
0
@osa91 O to właśnie chodzi. Jak nic TVP miał na wynik :D