- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1730 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
108
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1730 Culés
11
"Ej mirky, pracowałem kilka lat w punkcie zakładów bukmacherskich. Chcielibyście poczytać historie, które się tam odpi****lały "od drugiej strony"? O typach co przegrywali wypłaty, o kilku ustawkach, o jakichś śmiesznych akcjach, ale i historiach z przestrogą dla każdego kto pracuje z pieniędzmi.
Hej, była akcja, że przyszedł do nas do pracy nowy chłopaszek na wakacje, dorobić do studiów. Wszyscy wiedzieli, że koleś lubi se pograć na live (pracownicy nie mogli grać, ale nikt tego nie był w stanie skontrolować), bo na punktach dziadki gadają więcej niż stare baby na targu. No i przyszedł weekend (w weekend pracowało się systemem sb, Nd, pn). Gość zaczął sobie stawiać po kilkadziesiąt zł na live. W sobotę o jakiejś 11/12 już był wyzerowany, więc zaczął robić kupony nie wkładając oczywiście nic do kasy. W końcu, żeby się odbić, pier****ął kuponik na "pewniaczka", Chelsea z chyba Burnley (Chelsea wtedy lała wszystkich jak leci od kilku tygodni). Zapi****oli) na to z 2/3 tysiące. Chelsea przegrała 1:2 no i chłop popłynął... Zaczął grać po 2-5 tys. Oczywiście wiele nie odrobił. W niedzielę zmienił taktykę i zaczął napi****lać po 5-10 tysięcy. Analityków wykręcił, że przyjechał jakiś typ na punkt i próbuje się "odegrać". Przeleciał kolejny dzień, przychodzi w poniedziałek do pracki... Zaczął od kilku kuponów na kilka tys. W systemie po weekendzie było tyle kasy, że kazano mu przygotować kilkanaście tysięcy nadwyżki dla konwojentów (później opiszę jak nie wiecie o co cho, ale w skrócie wysyłało się nadwyżkę co kilka dni, tak żeby na punkcie była kasa na wypłaty + ok. 1000zl). Przyjeżdża konwój, punkt zamknięty, typa nie ma w środku. W takich sytuacjach konwój zawsze dzwonił do menagerki. Ta wyczaiła, że coś jest nie halo i przyjechała. Akurat typek sobie siedział smutny. Menagerka otwiera system, jasno pokazuje, że w kasie powinno być ok. 43 tys. Nadwyżki. Liczy kasę, a tam 1300 zł XDDDD pyta się typa co jest grane, a kolo, że go okradli. No to ona myk, na policję, szybkie sprawdzenie monitoringu na punkcie, przeanalizowania kuponów i koleżka skończył wakacyjną pracę z długiem na ponad 40k i jakimiś sądowymi konsekwencjami, bo kłamał też policjantów i managerke XD taka sztandarową historia xD"
0
@Zoker Wykop story WeirdChamp
10
@Zoker to dlatego socjopata zniknal ja myślalem ze dostał bana