- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1532 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
113
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Batys
15
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1532 Culés
0
Jesteście w stanie wymienić mecz za Setiena gdzie Barcelona grała lepiej w drugiej połowie niż w pierwszej? Bo ja sobie żadnego nie przypominam. Setien nie potrafi reagować na wydarzenia na boisku, nie było chyba jeszcze zmiany, która zmieniłaby przebieg meczu na + dla Barcelony. Jakkolwiek źle byśmy nie grali w pierwszej połowie, to w drugiej nie ma poprawy.
I jedyny argument jaki jest stosowany do obrony Setiena, to to, że nie mógł przepracować okresu przygotowawczego. Przypominam, że po tej przerwie mógł przeprowadzić normalny okres przygotowawczy, jak każdy trener, a nie taki podczas którego jest na 3 kontynentach.
Setien to przeciętny trener i mam nadzieję, że pożegnamy się z nim w przyszłym sezonie, bo poza jednym meczem z Villarrealem nie widzę jakiegokolwiek pomysłu na grę.
1
@Veb1233 odwrotnie co do Enrique, w pierwszej badanie przeciwnika, w drugiej 5 ładowana
1
@Veb1233 Żaden trener który ma jakikolwiek szacunek u władz klubu nie dałby sobie wklepać okresu przygotowawczego na 3 kontynetnach ale broń dalej Valverde XD
0
@myscooter A powiesz mi gdzie ja tu bronię Valverde? Czy jak zwykle napisze jakąś głupotę, a później jak Ci odpowiem to uciekniesz i nie będziesz odpowiadał?
0
@Veb1233 "jak każdy trener, a nie taki podczas którego jest na 3 kontynentach. " Wcale nie bronisz w tym zdaniu Valverde xD widać mało osób sie nabiera na te twoje wpisy więc próbuj dalej.
0
@myscooter Ale w jaki sposób ktoś ma się nabierać na moje wpisy? I nie, nie bronię tutaj Valverde tylko odpowiadam na argumenty o tym, że przecież Valverde mógł przeprowadzić normalny okres przygotowawczy, a Setien nie i że trzeba dać mu czas.