- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 999 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
16
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
Safrani
4
Czyli to tak wygląda na tych mistrzostwach.https://zapodaj.net/plik-BQ8oQcT2Ig
14 odpowiedzi
FcPortoFan1999
1
Tak sobie uświadamiam patrząc na powtórki meczów IR Iranu że Oni to wygrywać nie... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 999 Culés
4
Oglądając fakty TVN od poniedziałku mam wrażenie że Trzaskowski to jakiś superhero, który zbawi Polske... w ostatnim tygodniu mocno odlecieli same pochwalne i pozytywne newsy o Trzaskowskim o Dudzie same negatywne
5
@Europejczyk1980 No niestety, ale o Dudzie w tej kampanii nie da się powiedzieć nic pozytywnego, poza tym, że ciągle wali hejtem w LGBT (nie mówię, że kampania Trzaskowskiego to jest jakiś full wypas, ale na pewno jest znacznie lepsza niż Dudy).
0
@tobiasson92 No dobra ale potem niech nie gadają że są obiektywni bo nie są, moja żona która śmieje się z TVP po tym co widziała w ostatnim tygodniu w TVN czuje zażenowanie
3
@Europejczyk1980 To chyba nie oglądała dzisiaj TVP około 15. ;) Tam to była orka dla mózgu. Ogólnie nie ma mniej obiektywnej telewizji od TVP. Trochę się z jednej strony TVN-owi nie dziwię, że tak wspiera Trzaskowskiego, skoro jego rywal ma kampanię robioną przez 4 gości jednocześnie.
0
@tobiasson92 Ale ona ogląda TVP dla śmiechu natomiast TVN prezentował wartość merytoryczną i w miarę obiektywną do czasu...
2
@Europejczyk1980 Będzie dalej obiektywny, ale po wyborach. A nie czekaj, Kaczyński z Ziobrą straszą likwidacją wolnych mediów.
1
@tobiasson92 Na prawde sądzisz że w przypadku wygranej Dudy zrepolonizują TVN? Nie ruszą amerykańskiego kapitału
0
@Europejczyk1980 Repolonizacji raczej nie, ale mogą być jakieś formy cenzury, albo np. obowiązek, że telewizja w Polsce musi mieć określony % kapitału z Polski.