- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 997 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 997 Culés
0
Dla mnie nawet ewentualnie zwycięstwo w LM nie sprawi ze będę na ten sezon patrzył dobrze.
1
@SonBarcaGoku :O
26
@SonBarcaGoku To Ci szczerze współczuję ^ ^
0
@Danny Gaucho Ja tobie współczuję, wolę cały sezon cieszyć się grą, niz grac gówno i podniesc puchar, jak Chelsea w 2012 stfuu
0
@SonBarcaGoku hehe
2
@SonBarcaGoku No ta logika jest mi dość bliska bo oglądam dla przyjemności, ale jednak LM bym nie pogardził
2
@SonBarcaGoku No w porządku. Tylko za kilka lat nikt nie będzie pamiętał czy ten sezon był słaby w wykonaniu Barcelony, tylko będzie się pamiętać, że zdobyli Ligę Mistrzów. Na koniec liczy się to, co w gablocie. Ładna gra to sympatyczny dodatek, liczą się wyniki. Taka jest rzeczywistość.
0
@Danny Gaucho To moze dla 99% kibiców, ja wole zajebistą grę i dostac w finale, niz męczyć bułe i wygrac finał. Nic nie poradzę ze w pamięci zostaja mi piekne rajdy i zagrania i to sobie ceni bardziej, a tytuły w piłce mozna uznac za przereklamowane, wystarczy wskazac na ostatnie LM w wykonaniu realu i fieste po spalonych...
0
@SonBarcaGoku No widzisz, czyli żyjesz po prostu przeszłością :). Romantyczna wizja futbolu jest w porządku, jeśli ma się do tego odpowiedniego trenera i piłkarzy (era Guardioli, czy nawet MSN za Enrique). Obecnie, czy raczej od kilku lat Barcelona nie ma do tego ani piłkarzy, ani trenera, więc oczekiwanie od nich pięknej gry i wygrywania przy tym trofeów jest troszkę naiwne moim zdaniem. Co nie oznacza oczywiście, że Barcelona może grać taką padakę, jaką pokazuje.
0
@Danny Gaucho Czytanie ze zrozumieniem się kłania xD
Gdzie napisałem o pięknej grze i trofeach jednocześnie, wystarczy mi piekna gra ????
0
@SonBarcaGoku Nigdzie, jedno może wynikać z drugiego. Czyli wystarczy Ci piękna gra bez trofeów? To jeszcze bardziej Ci współczuję :)
0
@SonBarcaGoku w przyszlosci nikt nie bedzie patrzył na to jak ktoś grał, tylko ile pucharów do gabloty wpieprzył
1
@Danny Gaucho Ja Ci współczuję bardziej że wywołuje u Cb współczucie coś co nie powinno, a więc jestes spaczony umyslowo w jakims sensie :p