- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1613 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
117
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
12 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1613 Culés
6
Byl juz dzien psa. Co to za rasa?
https://pbs.twimg.com/media/EcRYbFxXkAECs1m?format=jpg&name=medium
0
@Colon Akita inu
4
@Colon Czy to nie jest Shiba?
0
@Colon człowiek. Pies obok też spoko.
1
@Bykunn Nie, to nie @shiba, to Nalbandian. Znasz?
0
@Joe_Pesci Dzieki
0
@Colon polecam również film Mój przyjaciel Hachiko
0
@Joe_Pesci nie chce mi sie plakac
0
@Colon :D Nie interesuję się tenisem raczej, nie znałem
0
@Colon jak to jest pieseł :D Znany i lubiany
0
@Bykunn Jeden z najbardziej utelatnowanch graczy w historii tego sportu, z Argentyny. Obecnie w sportach motorowach.
0
Tak serio no to Shiba inu.
0
@Klaudix to Shiba czy Akita w koncu?
0
@Colon Ciężko powiedzieć po tym zdjęciu. Dla laika te psy różnią się tylko wielkością. Wygląda bardziej jak Akita, ale to może być tylko kwestia perspektywy.
0
@Colon no generalnie to ciężko dokładniej stwierdzić ale mam takie info "Shiba Inu mają zazwyczaj rudawą sierść. Mają niezależny charakter, porównywany z charakterem kota. Akita Inu to większe psy obronne. Mają zazwyczaj kremową sierść z czarnymi przyprószeniami na pysku."
Jak na moje to chyba Shiba
0
@Klaudix pies z kocim charakterm - moze byc roznie ;)
0
@Colon Charatker kota nie do końca oddaje rzeczywistość... Shiba to potwór. Ja kochm te psy i chcę kiedyś sobie sprawić jak będę miał lepsze warunki czasowe, ale... Mam pełną świadomość, że to nie będzie łatwe. To chyba najinteligentniejsza rasa i nie działąją na nią tradycyjne metory tresury. Umie manipulować, jest bardzo terytorialne i bywa przez to agresywna, zostawia tony sierści, jest koszmarnie niezależna, uwielbia polować i jest królem ucieczek. Psiaczek piękny, ale bardzo trudny w wychowaniu i utrzymaniu niestety.