- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 659 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 659 Culés
0
Ndombele naprawdę tak zawodził w tym sezonie? Pamiętam go z OL i był fantastyczny.
0
@kamilop No nie błyszczy tak delikatnie mówiąc a do tego kontuzje.
0
@kamilop Moim zdaniem jak grał to zazwyczaj był wyróżniającą sie postacią w zespole, problem był ze zdrowiem przede wszystkim i z tym, że cały Tottenham grał słabo .
0
@Chwytliwy Jak się zapatrujesz jakby przyszedł do Barcy pamiętam że rok temu bardzo go chciałem, a w tym sezonie nie bardzo śledziłem jego gre.
2
@kamilop Chętnie, zawodnik szybki, świetnie czuje się z piłką przy nodze, na dodatek jest silny i umie grać po 90 min no i lepiej poda w przód niż taki Arthur, to dość bezczelny w pozytywnym znaczeniu zawodnik.
0
@Chwytliwy Nie wiem czy taki profil pomocnika jest nam obecnie potrzebny, pamiętam jak chciałem go ale tylko wtedy gdyby nie przyszedł Frenkie, mi brakuje kolesia do drugiej Linii o profilu Andresa a nie czekaj... Puig jest.