- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1663 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
26 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1663 Culés
1
Jeżeli Manchester City dzisiaj nie wygra z Chelsea (zremisuje, bądź przegra), to Liverpool oficjalnie zostanie mistrzem Anglii.
2
@Hiacynk Sędziowie zawsze przepychają ten real ...
2
@Hiacynk myślę że dzisiaj City wygra i to wysoko.
1
@Hiacynk Myślę że zarówno City jak i LFC matematyka nie obchodzi. Każde wie kto będzie mistrzem , a LFC już myśli tylko jak fetę mistrzowska zorganizować...
0
@Hiacynk Oby City wygrało i padło duzo bramek. :)
1
@Avada Kedavra A ja myślę, że Lampard może ich zatrzymać :)
1
@fcbarcafan19 Pewnie, zwlaszcza ze Chelsea ma wiecej do ugrania niz City, bo za plecami czaja sie MU i Wolves (a i nawet Tottenham jest tylko 6 pts za The Blues). City nie gra o nic, jedynie i honor - Liverpool potrzebuje 1 punktu w 7 meczach, a kto ogladal wczoraj ten wie, ze zlapali forme. Do tego City nie bedzie gralo w LM i tak (zmniejsza im kare z dwoch do roku, ale ukarani beda).
Lampard na pewno bedzie pompowal swoich graczy, ktorzy maja cos do udowodnienia przed przyjsciem nowych pilkarzy.
0
@YoNoEntiendoNada A kiedy Zyiech i Timo do nich dołączą?
1
@fcbarcafan19 juz w Lipcu, ale nie beda mogli grac do startu nowego sezonu. Ziyech i tak ma wolne, a Werner podobno odmowil gry w LM dla Lipska (co moim zdaniem jest niewdzieczne plus pokazuje brak ambicji), bo chce juz trenowac z Chelsea.
0
@Avada Kedavra Miałem rację, że Frank ich zatrzyma :)
1
@fcbarcafan19 Tak, miałeś rację :-)
0
@Avada Kedavra Lampard powoli tworzy niezłą pakę. Z Zyiechem i Timo może być ciekawie :) Nie lubię za bardzo The Blues, ale chyba wychodzą na prostą.
1
@fcbarcafan19 Nie ma w Anglii zespołu któremu życzę gorzej niż Chelsea :-)