- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1618 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
26 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1618 Culés
4
Jak jeszcze raz przeczytam wywiad Setiena, że gdyby widział, że młodzi zawodnicy potrafią wnieść więcej od weteranów to by na nich stawiał to walne na podłogę.
Na Celte Fati i Puig obowiązkowo, Firpo też się ostatnio nieźle pokazał więc liczę na odpoczynek Alby. Jeśli nie wróci FDJ to widzę to tak: Mats - Semedo Pique Lenglet Firpo - Arthur/Vidal Rakitić Puig - Messi Griezmann Fati,
Martina wolę oglądać na skrzydle, a Suarez jest w jeszcze gorszej formie niż Antek. Fajnie gdyby Collado i Monchu dostali jakieś minuty przy korzystnym wyniku - ale o to nie będzie łatwo, bo z Celtą na wyjeździe gra nam się ciężko.
0
@messi564 Ciekawe zestawienie jednak za Pique postawił bym na araujo.
5
@messi564 Arthur się przyda,jak będzie 70 minuta,2:0 dla Barcy i będzie trzeba poklepać do tyłu.W innym przypadku jest bezużyteczny.
0
@messi564 Widziałbym dokładnie taki sam skład. Tylko nawet nie ma się co zastanawiać czy Arthur czy Vidal - Arturo nie dość że więcej daje drużynie, to dodatkowo sprawdzi się jako zawodnik wchodzący w pole karne, a kogoś takiego obok siebie potrzebuje Griezmann.
5
@Kwiatek67 Pique to ostanio szef, pod nieobecność Busquetsa wolałbym by był na boisku. Wczoraj był ścianą nie do przejścia, tak samo jak Lenglet
0
@messi564 Rozumiem Fatiego, ale Puig? Zagrał wczoraj dobrze, do gry wniósł powiew świeżości, ale nie było to nic fenomenalnego. Chłopak potrzebuje minut, to prawda, ale nie robi na razie na boisku aż tak dużo.
7
@Zoker Żartujesz? Został zawodnikiem meczu według RAC1. Jako jedyny pomocnik nakręcał akcje ofensywne, szukał wolnej przestrzeni, grał na jeden kontakt. Nawet holując piłkę robił to umiejętnie potrafiąc podać ją w odpowiednim momencie. Dla mnie nasz najlepszy pomocnik wczoraj.