- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1823 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1823 Culés
9
Swoją drogą tak się zastanawiam ilu wyborców zna uprawnienia prezydenta :D To tak apropo koncertu życzeń niektórych
3
@MarioVeB! Mam znajomego, z którym często rozmawiam o polityce, bo się mocno nią zafascynował i „masakrami”, „gwałtami” i innego rodzaju „niszczeniem innych” w wykonaniu korwinistow i narodowców. Natomiast jak go spytam to co ten Bosak zrobi jako prezydent to nie wie, jaka jest rola prezydenta. Obawiam się, że tak ogólnie wyglada wiedza ludzi. Każdy tylko emocjonuje się walką polityczną, a nie tym co realnie można zrobić
0
@MarioVeB! Teoretycznie w pewnych warunkach prezydent mógł by się przyczynić do zrealizowania tych obietnic
0
@MarioVeB! W jego kompetencje nie wchodzi zamknięcie stacji telewizji publicznej, ale nie każdy musi to wiedzieć, nawet jeśli kandyduje :D
0
@D_Myrdal
Może wpływać na to co daje mu ustawa przez powołanie członka do KRRIT do tego wiedząc ,że Senat stoi po jego stronie i on swoich przedstawicieli też wybiera. Spokojnie to jest do zrobienia przy odpowiednim kompromisie. Senat 1 członek 2 prezyden i już jest większość.
0
@MarioVeB! Powodzenia mu życzę w zdobyciu większości w radzie mediów narodowych :D
Co prezydent może ws. mediów publicznych Prezydent Polski nie ma bezpośredniego ani pośredniego wpływu na obsadę władz firm mediów publicznych. Powołuje dwóch członków Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, ale w połowie 2016 roku kompetencje KRRiT w zakresie mianowania i odwoływania członków władz mediów publicznych przejęła Rada Mediów Narodowych. Skład 5-osobowej RMN wybiera Sejm, trzech członków wskazuje koalicja rządząca (w obecnym składzie są były poseł PiS Krzysztof Czabański, posłanka PiS Joanna Lichocka i europosłanka PiS Elżbieta Kruk), a dwóch - największe kluby parlamentarne opozycji (PO wskazała Juliusza Brauna, a Kukiz ’15 - Grzegorza Podżornego).
Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/rafal-trzaskowski-zapowiada-tvp-bez-informacji-i-publicystyki-spieszcie-z-tvp-info-sie-zadawac-pytania-bo-niewiele-tygodni-zostalo