- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1931 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
81 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
27
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1931 Culés
4
Widzę, że żyłka co poniektórym już pękła. Chłop nawet nie prowadzi drużyny pół sezonu, a już wieszają na nim psy xD
0
@4drian0 Nie no mozna czekac 3 lata az cos sie zmieni...
0
@4drian0 z tej mąki chleba nie będzie. W takich meczach to widać. Gość boi się zaryzykować, przeprowadzić jakichkolwiek zmian, a Ty piszesz że wieszamy na nim psy? Mamy go chwalić, że przej... nam mistrzostwo z mierną Sewilla? To jest Barcelona, a nie Dolcan Ząbki, gdzie aklimatyzujesz się 3 lata.
0
@El dominatore Nie no fajnie. To zacznijmy zmieniać trenera co pół sezonu, może w końcu trafimy na odpowiedniego.
0
@4drian0 uwierz naprawdę że może prowadzić zespół jeszcze 10 lat i nic się nie zmieni. Miał wystarczająco dużo treningów przed wznowieniem sezonu by odpowiednio przygotować taktykę a ataki Barcelone są wciąż takie same od 3 lat. Żadnego powtarzam żadnego elementu zaskoczenia
0
@Kurkmen Valverde przez 3 lata miał problemy z zapamiętaniem, że można wykonać więcej niż 1 zmianę..
1
@4drian0 I po co kłamiesz? https://www.fcbarca.com/92272-marca-ernesto-valverde-dal-swoim-rezerwowym-najwiecej-szans-na-gre-z-grona-wszystkich-trenerow-laligi.html
masz, poczytaj sobie, może głupot nie będziesz wypisywał
0
@4drian0 Czyli rozumiem że musi spędzić w tym klubie 3 lata żebym mógł go oceniać? Przejrzyj na oczy miał przyjść trener, który coś nowego zbuduje, czymś zaskoczy, coś zmieni a przychodzi gość, który siedzi na ławce z założonymi rękami.
0
@4drian0 Dokladnie. Tylko mowmy o trenerze a nie zasciankowe, podstarzale popychadla, ktore nie maja ani jaj, ani popularnosci by wymusic cos od zarzadu czy od zawodnikow.
Moze i za ostro ich okreslam ale tak to wyglada.
1
@Bagsik88 Niektórzy są już tak bezczelni że bany za to powinny lecieć