- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1310 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
doc
6
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
17
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1310 Culés
1
Sprzedać Coutinho, Griezmanna, Umtitego, Semedo i Rakiticia. A kupić Ocamposa, Osimhen/Isaka i Van de Beeka. Plus spróbować wyciągnąć już Emersona. 4 transfery i fajnie to wygląda. Wzomocnione skrzydło, co najważniejsze.
1
@kamilop
Wszystko fajnie, tylko najważniejsza kwestia ; sprzedaż.
Średnio by wyglądała sprzedaż Coutinho i Griezmanna, który w ostatnim czasie jest cieniem samego siebie w Barcelonie. Semedo by dało radę opchnąć, ale to tylko tyle. Rakitić powiedział, że nigdzie tyłka nie ruszy, więc no tak...
2
@kamilop Z tych co wymieniłeś to tylko uważam, że Van De Beeka był by spoko, no ewentualnie jeszcze Isak i Emerson.
0
@monsterrize Sprzedaż pierwszego to mus.
0
@kamilop Coutinho jest praktycznie niesprzedawany(dla obecnej władzy) jeśli zainteresowany nie zaproponuje kwoty zbliżonej do 90 mln co na tą chwilę jest niemożliwe, na szczęście ma umowę do 2023 więc inny zarząd może zgodzi się na sprzedaż z niższe pieniądze.
Griezmann zacznijmy od tego że piłkarz musi się zgodzić na odejście o czym napisze szerzej przy Chorwacie. Z tego co widziałem to pensja Francuza ma z każdym kolejnym rokiem wzrastać, kopię piłkę w Barcelonie mało jest miejsc do tego lepszych, nie widzę żadnych przesłanek by Francuz miał się na sprzedaż zgodzić.
Umtiti to również trudny przypadek pierwszym problemem jest to co właściwie zawiera się w opisie jego rodaka, świetna pensja, wspaniałe otoczenie, do tego mając za rywali Pique i Clementa jak tylko będzie zdrowy będzie łapał minuty. Nikt za zawodnika z takimi problemami zdrowotnymi w ostatnim czasie nie zapłaci tez dużo tym bardziej że nie posłuchał klubu i leczył się zachowawczo i co okazało się błędem. Jego sprzedaż to była by pewnie większa ulga dla funduszu płac.
Rakitić niestety nie możemy oczekiwać że każdy zachowa się ładnie jak Puyol Xavi czy Iniesta. Z punktu widzenia Chorwata trzeba przeczekać jeszcze 6 miesięcy i cieszyć się z większej kasy przy podpisie w nowym klubie, bo tak to wygląda, więc uczciwie to ujmując Ivan byłby frajerem gdyby zgodził się na sprzedaż. Jak wyżej sprzedaż to raczej w większym stopniu ulga dla funduszu płac bo ile da się wyciągnąć za Chorwata, to nie są pieniądze za które poszalejesz.
Semedo to jedyny zawodnik który jest dość łatwo sprzedawany za konkretne pieniądze, plotki jednak sugerują że ma wysokie wymagania. Dlatego nie ma co się dziwić w takiej sytuacji że tyle było plotek o pozbyciu się Arthura.
No ok podałeś kilka ciekawych nazwisk co jeśli wszyscy okażą się niewypałami, przypominam że nie tak dawno było okienko w którym Barcelona kupiła kilku młodych zdolnych nie było szału. Taki Firpo to był bardzo ciekawy zawodnik ale Barca to ściana od której jak na razie się chłopaczek odbija.
0
@Gall To tylko moje przemyślenia, nie wiem czy dali by radę. Ale na pewno każdy skrzydłowy, włącznie z Ocamposem gorszy od Griezmanna na skrzydle by nie był. A dla mnie wzmocnienie właśnie skrzydła to powinienem być priorytet. A po za tym Barca sprzedała by graczy którzy nie radzą sobie tutaj, a zyskała by młodych, głodnych zwycięstw piłkarzy.
0
@Coutinho007 A Ocampos na skrzydło to nie fajna opcja? Ciężko będzie kogoś kupić na skrzydło, a jego może by się udało wyciągnąć z Sevilli. Do tego Argentyńczyk, czyli z Leo by się zgrali.
1
@kamilop Nie pasuje mi jakoś za bardzo ten Ocampos do nas, wolał bym Oyarzabala albo Ferrana jak już a Sancho marzenie :/