- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 723 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 723 Culés
19
Schabowy + młode ziemniaczki z koperkiem + sałata ze śmietaną wchodzą do gry :) Smacznego wszystkim :D
2
@IronSanHybrid #prawiewszystkim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6
@IronSanHybrid Spaghetti Bolognese z oliwą, świeżą bazylią i parmezanem wchodzą do gry, smakówa.
1
@IronSanHybrid udka z kurczaka z ryżem z kanału policzona szama weszły do gry a jutro rano wyjdą:D
1
@IronSanHybrid fasolowa z chlybem wchodzi w grę :)
1
@IronSanHybrid już z przyzwyczajenia do larambowych tematów politycznych myślałem na początku, że piszesz o kolejnym programie społecznym PIS'u
1
@IronSanHybrid Smacznego, ja dzisiaj pieczona karkóweczka i Puree
0
@APRA Tzw. OBIAD+ dla każdego obywatela :D
1
@IronSanHybrid a potem się okaże, że nie obiad a podwieczorek i nie dla wszystkich a jedynie dla matek z dziećmi
0
@APRA Madek* :P
0
@MesQueUnClub_87 Zdradziecka morda!
Żart!!
0
@Jordi10 Nie samą kuchnią polską człowiek żyje :D