La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1919 Culés

36

Czyli było tego jeszcze więcej plus podkład muzyczny odpowiedni :D https://x.com/ZB_Media_01/status/1271755184709021696

8

@BarcaInfo Głupie jest takie umniejszanie CR7, czy Messiemu przez takie filmiki. Każdego można tak przedstawić. Nie lubię Cristiano, ale nie mogę mu odmówić tytanicznej pracy i gigantycznego sukcesu. Gość dominował futbol do spółki z Messim przez lata. Tak wiem to tylko śmichy chichy.

0

@BarcaInfo nie sztuką jest trafiać na pustaczka, sztuką jest zrobić coś z niczego.... :D

0

@BarcaInfo ewidentnie to nie był Jego dzień :-)

2

@BarcaInfo oby Leo dzisiaj ukuł ;)

konto usunięte

0

@BarcaInfo Gościu jest tak słaby, że to się w głowie nie mieści. Ukłony dla jego pijarowców, że zrobili z niego przez chwilę drugiego na świecie.

konto usunięte

0

@IronSanHybrid Nie głupie, bo Messiemu się nie da zrobić takiej kompilacji i nikt nigdy jej nie zrobił. Chodzi o pokazanie, że w XXI wieku można wykreować wizerunek super piłkarza, nawet z kogoś takiego.

konto usunięte

0

@mr_robot Dziś już chyba nic głupszego na tej stronie nie przeczytam. Cristiano słaby?
Z każdym piłkarzem da się zrobić taki filmik, nawet z Messim bo jemu też zdarzały się gorsze spotkania.

0

@mr_robot Bo on jest super piłkarzem i jego staty to potwierdzają.

konto usunięte

0

@7DavidVilla To zrób taki filmik z Messim :D Daję ci rok czasu.

0

@mr_robot
Messiego chyba nie policzył bo to nie człowiek ;O

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?