- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1496 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
draxidox
12
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1496 Culés
2
Jest tu ktoś, kto ma licencję trenerską wyższą niż UEFA B? Sam posiadam właśnie B, chciałbym zrobić A, tak dla siebie (a klub chce mi to zasponsorować więc grzech nie skorzystać). Jak to wygląda? Ciężko się dostać i zdać taki kurs? Grassroots C i UEFA B były spoko do zrobienia, ciekawi mnie jak wygląda A. Wiem że wymagane są dobre praktyki, znajomy trener z mojego miasta robił je w Benfice na obozie letnim. Coś poza tym?
3
@messi564 Ech... Zazdroszczę. Ja dopiero Grassroots C w lutym robię. Oby się wiodło. Dobrych, polskich trenerów nigdy za wiele. ;D
0
@Hiacynk spoko, C uczy podstaw do pracy z dziećmi i naprawdę prócz papieru warty jest ten kurs wydania tej gotówki. U mnie na 32 osoby zdały go 30, a te dwie no to cóż... Jak ktoś słabszą nogą nie potrafi kopnąć piłki na 5m a bierze się za kurs trenerski to tak musiało się skończyć ;)
1
@messi564 Nie trzeba być wirtuozerem piłki żeby być świetnym trenerem. Ile to już futbol widział trenerów którzy nie grali w piłkę nawet na poziomie amatorskim a byli trenerami z najwyższej półki.
1
@Criss18Barca a nawet większość trenerów nie kopała profesjonalnie w piłkę a trenerami są zacnymi
0
@Criss18Barca @Yoshi94 no tak, ale mylicie pojęcie trenera z menadżerem. Daje sobie rękę uciąć że jesteście osobami które nie mają z trenerka nic wspólnego a się wypowiadają.
Jak chcesz wytłumaczyć zdolnemu zawodnikowi w wieku 6-10 lat żeby wykonywał prosty zwód z balansem ciała skoro sam nie potrafisz go wykonać? Jak mu to pokażesz? Bo gwarantuje Ci, że jak mu nie pokażesz to nie będzie wiedział jak się do tego zabrać. Tak jest z 3/4 ćwiczeniami, najpierw sam musisz je wykonać poprawnie żeby wymagać tego od dzieci, a uwierz mi że są na kursie osoby które nie potrafią zrobić takich ćwiczeń, kiedyś założyłem się z gościem że nie da rady wyżonglować 30 razy - nie dał rady. Dramat