La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1558 Culés

0

Donald wyraźnie prowadzi.
https://strawpoll.com/b6kg9kdp

0

@Colon Trudno wybrać...

1

@Colon Zgadzam się, że trudno wybrać. Wybrałem jednak Donalda, przez to, że jako jedynemu udało mu się uzyskać "reelekcję" (tak to nazwijmy) mimo trudnych czasów. Ale równie dobrze mógł to być Belka czy Buzek za NATO i UE

0

@Bykunn Oby tylko Dudy po reelekcji nie uznawali za najlepszego prezydenta :D

konto usunięte

0

@Colon czyżby wyborcy PiS nie głosowali internetowo ?

1

@Colon Słuszny wybór. Śmieszy mnie tylko Olszewski na drugim miejscu.

konto usunięte

0

@Colon dlatego że tutaj najwięcej fanów PO, jakbyś dał głosowanie na TVPIS to wygrałby Morawiecki lub Szydło albo Kaczyński

2

@Colon bo ludzie nie znają historii tylko kierują się znanym nazwiskiem, poza tym większość osób na tej stronie to osoby młode nie interesujące się polityką postkomunistyczną. Oczywistą sprawą jest to, że najlepszym premierem był śp. Olszewski

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?