- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2817 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
27
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2817 Culés
14
ZLATAN IBRAHIMOVIC: „W 2010 roku, przed rewanżowym meczem Ligi Mistrzów przeciwko Arsenalowi, doznałem kontuzji prawej nogi. w pierwszym meczu zremisowaliśmy 2-2 na wyjeździe i strzeliłem wtedy dwie bramki.
Poszedłem wtedy zobaczyć się z Messim i powiedziałem:
''Słuchaj, dziś nie mogę zagrać i teraz Twoja kolej, aby wziąć drużynę na plecy. W pierwszym meczu strzeliłem 2 cenne bramki, więc musisz dokończyć robotę.''
W tym meczu Messi był świetny, zdobył 4 bramki i to był jeden z najlepszych indywidualnych występów, jakie kiedykolwiek widziałem. Po meczu poszedłem do szatni i powiedziałem:
''Gratulacje! Byłeś dzisiaj lepszy od Zlatana''! ”
5
@DaPi Zlatan to Pan Piłkarz.
Szkoda, że były takie kwasy pomiędzy nim, Messim i Guardiolą. Przy dobrej atmosferze i wykorzystywaniu jego potencjału, Ibra ładowałby gol za golem, tak jak w pierwszej części sezonu.
1
@NeroTFP jakby został tak do 2015 roku to może by tez wygrał LM... a nie przepraszam. To LM miałaby te przyjemność, ze Zlatan ja wygrał.
5
@NeroTFP Szkoda, że miał taki charakter. Technike miał na poziom Barcelony a do tego fizyczność.
0
@viscajasiek zawodnik, który w każdym klubie dałby radę i w sumie to udowodnił :D
Jakby w Barcie był tak do 2015 to myśle, ze łącznie nastukalby ze 120-130 bramek
2
@NeroTFP Nie dokonca rozumiem jaki był kwas pomiędzy Ibrą a Messim, obecnie teraz się ciepło o nim wypowiada
0
@RonnieVEB z tego co pamietam to chyba o miejsce na boisku
0
@DaPi i chyba tez miał problem o o jak go traktował Pep ale jak sie teraz patrzy na to, to taki kibic który nie zna histori by uznał ze lubili się nawzajem