- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1890 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
81 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
27
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1890 Culés
4
@Chwytliwy sorki, ale skojarzyło mi się z tobą xD
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_15893818830qkuQYKpzkyHHhp1ITUudG.jpg
4
@damianex10 Ja to miałem wywalone jak nie zdałem za pierwszym razem i kazał mi wracać. Powiedziałem, że skoro nie zdałem to ja wysiadam na uja mam wracać xD
4
@4drian0 Ja niestety (albo stety) nie znam tego uczucia, bo poszło za pierwszym razem, ale no niezbyt komfortowa sytuacja wtedy musi być :D
0
@damianex10 A właśnie, wznowili, ale bez nowej pracy to ja se nie pójdę na egzamin.
1
@damianex10 No to witam w klubie, Freddie. No i zawsze jak rozmawiałem ze znajomymi przed moim egzaminem, to mówili, że "wyjedź z placu, potem z górki" - nie potrafię tego zrozumieć do teraz. Plac jest łatwiutki, właśnie jazda to się dopiero zaczyna jak dołączasz do ruchu. No nie wiem, może mam dziwnych znajomych. ;D
0
@Chwytliwy Ileś już wybulił na egzaminy?
1
@damianex10 tak z 420 zł, a licząc z teoria to 580.
1
@Hiacynk A mi właśnie na placu, zwłaszcza jak robiłem łuk, niesamowicie się trzęsła lewa noga, nie mogłem jej opanować z nerwów. A jak już zrobiłem górkę i wyjechałem na miasto, to praktycznie stres minął. Miałem z jeden stykowy moment, ale finalnie błędów nie było.
0
@damianex10 To znaczy stres schodzi paradoksalnie w trudniejszym miejscu, czyli na mieście, bo zaczynasz się czuć komfortowo za kierownicą, już się trochę z autem oswoiłeś na placu. Jednak większa szansa na popełnienie błędu jest zawsze na mieście. Modliłem się tylko, żeby równoległego parkowania nie było, bo bym chyba oblał. ;D
1
@Hiacynk Ja tak samo miałem z parkowaniem, wszystko tylko nie równoległe, a zwłaszcza tyłem :D
2
@Chwytliwy zacznij laysy żreć, może znajdziesz prawko w paczce.
0
@damianex10 Miałem identyczną sytuację xd
2
@Hiacynk ja miałem równolegle :)
0
@Transu96 Dzięki za porady.
2
@Chwytliwy polecam się