- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 847 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 847 Culés
2
Przed momentem był puszczany wyścig w Japonii z 2008. Oczywiście Formuła 1.
Polak zajął w nim drugie miejsce.
I tak z ciekawości sprawdziłem jak wyglądał ten sezon. Na koniec miał 75 pkt. Tyle co Kimi Raikkonen. Niestety Fin miał jedną wygraną więcej i to On zajął 3 miejsce. Wszystko spoko, ale Polak w ostatnim wyścigu (Brazylia) zajął...11. miejsce. Wielka szkoda. Wystarczyło by 10. miejsce. Byłoby to historyczne pierwsze podium na koniec sezonu.
0
@michal26 w 2008 roku punktowane były miejsca od 1 do 8, więc 10 nic by nie dało ;)
2
@michal26 Wtedy tylko 8 punktowało, więc 10 miejsce by nic nie dało. Natomiast szkoda podejścia BMW w tamtym sezonie, bo po wygranej w Kanadzie uznali, że osiągnęli swój cel i skupili się na kolejnym sezonie.
2
@pawelfcb2010 zwłaszcza, że wyścigi przed Kanadą w wykonaniu Kubicy były rewelacyjne. W końcu z niczego prowadzenie w generalce się nie wzięło. Kto wie, czy to nie byłby ten sezon... Jakoś ostatnio BMW chyba mówiło, że nie żałuję decyzji o porzuceniu rozwoju samochodu. Z perspektywy czasu, tylko głupiec może tak twierdzić.
0
@kubafcb102 @pawelfcb2010 aj racja! Zapomniałem o tym..ech. No to tak czy siak zabrakło 3 miejsc..
0
@kubafcb102 Bardzo żal tamtego sezonu, bo przy wpadkach Hamiltona i Massy jakie często im się zdarzały, taką jazdą jak na początku sezonu, mógłby Kubica powalczyć o tytuł.
Ciekawi mnie też do dziś jak skończyłby się tamten sezon, gdyby Renault nie wpadłoby na pomysł z Piquetem w Singapurze. Kubica wtedy dojechał gdzieś daleko przez to, że wyjechał SC.